[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Kontuzja: gdzie rodzi się ból?

Kontuzja to podwójne nieszczęście - fizyczne i psychologiczne. Nie dość, że Cię boli, to jeszcze nie możesz biegać. Możesz próbować wszystkiego, ale czasami rozwiązanie problemu urazu bywa bardzo zaskakujące, a jego źródło zupełnie nie tam, gdzie go szukasz.

Przejdź do artykułu
    przez forrest,
    2016-07-04 11:57:33

Miałem już masę kontuzji, a każda jest dla mnie osobitą tragedią.

przez forrest,
    2016-08-05 11:34:42

Najgorsze są te kontuzje, które raz na zawsze dyskwalifikują ze świata sportu...

przez biegaczkacz,
    2016-08-11 17:11:38

U sportowca często o kontuzję:( Ja ostatnio doznałam jakiś czas temu i nie jest to nic przyjemnego całe szczęście że ten żel dip rilif pomógł, przynajmniej nie musiałam się faszerować żadnymi tabletkami wiec dobrze ze trener polecił mi go, co nie musiałam narażać swojego żołądka, jak to w przypadku tabletek ma miejsce.

przez forrest,
    2016-08-12 12:36:00

Waiadome, w sumie sportowiec bez kontuzji to jak żołnierz bez karabinu.

przez ulliturli,
    2016-08-16 15:21:16

Ja ostatnio doznałam kontuzji i rehabilitacja pół roku, to była tragedia...

przez ~xx,
    2018-12-06 13:59:53

Rehabilitacje są niestety bardzo żmudne. Tym bardziej, gdy do tej pory człowiek pracował np. na staocjąco lub fizycznie i potem doznał jakieś kontuzji. Wszystko trzeba rzucić, pracę, obowiązki, bo nadmierne przeciążenie znowu może spowodować jakiś niefortunny uraz... A w takim wypadku można skończyć na wózku! Ehh... PRzez to, że wiem doskonale, jak nieprzyjemna rehabilitacja może być to zostawiam bardzo dobry ranking do różnych środków na bóle pleców... https://bole-kosci.pl/leki-bol-kregoslupa-wybrac/ mi opisa...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij