[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Mocne plecy

Bóle pleców, a zwłaszcza odcinka lędźwiowego, to jedna z kontuzji najczęściej trapiących biegaczy. O ile ich przyczyną nie są zmiany zwyrodnieniowe, możesz dość łatwo je załagodzić. Wzięliśmy pod lupę najczęstsze problemy z plecami i polecamy skuteczne rozwiązania.

Przejdź do artykułu
    przez olgaes,
    2011-06-28 17:05:14

zastanawia mnie jedna rzecz - dlaczego zdjecie do artykułu przedstawia plecy kobiety a artykuł kierowany jest do meżczyzn? cyt " Nie musisz zaraz odsłaniać kaloryfera: ważne, żebyś miał mocny brzuch"

przez adam-furyk,
    2011-06-29 09:40:08

'olgaes' timestamp='1309273514' napisał(-a):
    zastanawia mnie jedna rzecz - dlaczego zdjecie do artykułu przedstawia plecy kobiety a artykuł kierowany jest do meżczyzn? cyt " Nie musisz zaraz odsłaniać kaloryfera: ważne, żebyś miał mocny brzuch"
    Artykuł w żadnym razie nie jest skierowany tylko do mężczyzn. Bolące plecy to problem, który może trapić obie płcie i rady zawarte w tekście przeznaczone są dla panów i dla pań. Jednym i drugim przydadzą się podczas biegu mocne mięśnie ...więcej

przez ~Bulldog,
    2017-05-08 23:25:13

Bądź jak Jezus..... biegaj po wodzie ;)

przez ~Olga,
    2019-01-10 09:37:54

Najlepiej pójść do dobrego fizjoterapeuty czy lekarza i oni powiedzą jakie badania trzeba zrobić, jaka rehabilitacja i po prostu trzeba działać. Samo się nic nie zrobi. W krakowie mogę polecić tu rehabilitacje.org moim zdaniem najlepsi,

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij