REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Urazy stopy: jak ugasić stan zapalny?

Zapalenie rozcięgna podeszwowego, zapalenie ścięgna Achillesa i zapalenie kaletki głębokiej ścięgna Achillesa to trzy uciążliwe kontuzje stopy, które mogą na długo "wyleczyć" Cię z biegania. Zobacz, skąd się biorą i jak im zapobiec, żeby zawsze biegać bez bólu.

Przejdź do artykułu
    przez henryk,
    2014-09-22 12:23:57

Od siedmiu tygodni doskwiera mi ból (punktowy) po wewnętrznej stronie prawego stawu skokowego. Zmieniłem buty, zrobiłem przerwę w bieganiu (15 dni), nic nie pomaga. Ból jest taki sam, ani się nie nasila, ani nie maleje. Co ciekawe, jest mniej odczuwalny po rozgrzaniu, kiedy przebiegnę przynajmniej dystans 4-5 kilometrów. Brak innych objawów. Ciekaw jestem, czy ktoś miał podobne problemy i jak sobie z nimi poradził. Pozdrawiam

przez dreamer1897,
    2014-09-22 14:59:00

A ja mam problem nie wiem z jakim mięśniem, zawsze boli gdy dotknę w miejscu połączenia dolnej części pięty z początkiem kości nad piętą (dosłownie 3 cm od płaskiej części stopy w górę). Boli podczas biegania na początku przez 3-5km a po 10km już przestaje.

przez ~Gosias,
    2018-07-28 14:00:59

Ja chodzę na rehabilitację do Państwa Więcków. Do tej pory chodziłem na Hutnicze, ale teraz otworzyli gabinet na Padniewskiego i tam mam jeszcze bliżej, a te Panie co tam są wcześniej były na Hutniczym, więc dalej ta sama świetna obsługa. Jestem teraz w połowie serii terapii mięśniowo-powięziowej na zapalenie rozścięgna w stopie na podeszwie i coraz mniej mnie boli. Poprzednio jak chodziłem z kręgosłupem to do tej pory mnie nie boli. mapki do ich gabinetów są na rehabilitacje.org i tam też można się zapisać.

przez ~Grzegotz,
    2018-10-20 11:46:12

Ja na zapalenie ścięgna Achillesa chodziłem na falę uderzeniową. Znalazłem gabinet na stronie rehabilitacje.org i zapisałem się ze względu na niskie ceny, ale później okazało się, że byłem bardzo zadowolony z profesjonalnych usług.

przez ~Mariola,
    2019-03-18 09:44:33

Ja też trafiłam po urazie do Więcków i faktycznie jestem zadowolona. Po pierwsze zajmują się człowiekiem od początku do końca, czyli począwszy od rentgena czy usg, poprzez wizytę lekarską po rehabilitację. To wszystko zapewnia usługi na najwyższym poziomie i eliminuje ewentualne błędy czy to z powodu kiepskiego zdjęcia czy innej kiepsko wykonanej usługi. Mi bardzo szybko pomogli i w przyzwoitej cenie. Ja tam zawsze dzwonię na 698115115 i wszystkich informacji udzielą.

przez ~Jan,
    2019-04-09 04:23:16

dzięki mojemu 7 letniemu bratankowi natrafiłem na bardzo przydatne dynamiczne wkładki ortopedyczne. Ortopeda zalecił mojemu bratu na problemy ze stopami, ktore ma młody, właśnie takich wkładek, a że ja je zamawiałem to przy okazji co nieco poczytałem i dla siebie też zakupiłem. Chodzę wygodniej o wiele i super sprawdzają się też w butach do biegania https://pl.footwave.com/wkladki-ortopedyczne-online/wkladki-ortopedyczne/footwave-support

przez ~Jan,
    2019-04-09 04:24:42

https://pl.footwave.com/wkladki-ortopedyczne-online/wkladki-ortopedyczne/footwave-support

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA