REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Zabiegaj nałóg

Każdy papieros skraca życie o 5 i pół minuty. Ja zdążyłem sobie skrócić życie już o rok. To życie, które tak lubię. Bez sensu. Myślałem, że mi się nie uda, że mam za słabą wolę. Ale mi się udało - wiem już, jak rzucić palenie. Stawiam, że uratowało mnie bieganie.

Przejdź do artykułu
    przez przemyku,
    2014-04-11 00:12:39

Jest taka książka o łatwym sposobie rzucania palenia Pamiętam jak trzy lata temu zacząłem ją czytać to przerwałem bo wystraszyłem się że rzeczywiście rzucę. Wiem, to głupie, ale wtedy jeszcze wmawiałem sobie, że nie jestem gotowy. Dokładnie 32 dni temu skończyłem ją czytać i od razu przestałem palić, bez gum, bez plastrów, bez poczucia, że coś tracę z czegoś muszę zrezygnować. Ja, który od kilkunastu lat wypalałem niewiarygodne liczby papierosów po prostu przestałem potrzebować papierosów. Gdy już uświadomiłem s...więcej

przez przemyku,
    2014-04-11 00:14:38

Po rzuceniu, postanowiłem wrócić do formy ;) w niedzielę pewnie spotkam się z częścią Was na trasie 10km Orlenu Maraton to póki co kosmos dla mnie :) trzymajcie kciuki!

przez traksio,
    2017-03-11 19:22:06

od 2 miesięcy biegam , od miesiąca nie palę papierosów :) beganie pomogło podjąć te decyzje :) polecam bieganie każdemu palaczowi który chce się rozstać z nałogiem ;)

przez traksio,
    2017-03-11 19:23:07

od 2 miesięcy biegam , od miesiąca nie palę papierosów :) beganie pomogło podjąć te decyzje :) polecam bieganie każdemu palaczowi który chce się rozstać z nałogiem ;)

przez ~M.P,
    2018-10-25 11:07:09

Palę 27 lat i jak czytam wasze komentarze,to zaczołem biegać i stopniowo przestaję,ale stopniowo.Pozdrawiam.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA