REKLAMA

Profil bukrower

 • avatar
  zgłoś
  Potas kontra skurcze mięśni
  Co się tyczy skurczów mięśni, to przyczyna ich powstawania nadal nie została poznana. Przemęczenie, zaburzenia gospodarki elektrolitowej, odwodnienie to wszystko tylko teorie, niektóre podparte wręcz nierzetelnymi badaniami (jak te z początku XX w. przeprowadzone na mężczyznach pracujących przy załadunku statków, których często łapały skurcze).
  Temat skurczów, jako szczególnie istotny dla sportowców, jest często poruszany przez autorów naszych książek. Polecamy zajrzeć choćby do Joe Friela czy Nancy Clark, którzy sporo piszą na ten temat w  "Dieta dla aktywnych" czy w "Jedz i Trenuj" http://sklep.bukrower.pl/

  bukrower, 2016-09-15 16:08:49
 • avatar
  zgłoś
  Bieganie przyszłości. Jak będzie wyglądał sport za 20 lat?
  "Musimy otworzyć czarną skrzynkę związków między poruszaniem się a siłami działającymi na tkanki, prowadzącymi do ich uszkodzeń, a w konsekwencji do kontuzji” - tę skrzynkę otworzył, przynajmniej częściowo, Danny Abshire, zwolennik biegania naturalnego, który w swojej książce http://sklep.bukrower.pl/bieganie-naturalne.html pokazuje zależności między budową stopy, mechaniką ruchu a ewentualnymi urazami oraz podpowiada, w jaki sposób można im zapobiegać.

  bukrower, 2016-10-26 17:18:18
REKLAMA