[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil coma

zgłoś
    Problem z doborem spodni
    Witam Wszystkich.

Biegam od 2 lat i dopiero teraz postanowiłem zakupić odpowiedni sprzęt do biegania.
    Zazwyczaj biegałem w zwykłych dresach i na to jakaś bluza. Ale teraz mam problem z wyborem 
    getrów. W związku ze zmienną pogodą i zmieniającą sie temperaturą nie wiem czy kupić
    getry pełne :
    http://allegro.pl/xl-getry-termoaktywne-brubeck-dry-men-zobacz-film-i4016606732.html
    czy 3/4 : 
    http://allegro.pl/legginsy-spodnie-asics-edwin-3-4-meskie-rozmiar-xl-i4017741460.html
    Nie wiem które były by odpowiedniejsze na lato. Prosił bym o pomoc. Z góry dzięki.

Pozdrawiam Adrian.

coma, 2014-03-18 13:16:04
    zgłoś
    Problem z doborem spodni
    Ogranicza mnie budżet. 100zł. to max ile moge wydać gdyż musze zakupić sobie drugą pare butów ;)
      A czy 3/4 będą również odpowiednie na chłodne dni? Bo chciałbym już w nich zacząć biegać. A jak wiadomo narazie straszny wiatr i dużo deszczu, a nie chciał bym sie przeziębić.

coma, 2014-03-19 09:46:08
    zgłoś
    ból piszczeli i zadyszka
    Według mnie to nie obuwie jest problemem ;) Tylko zbytnie napinanie mieśni oraz brak dobrej rozgrzewki. 
    Miałem ten sam problem ale poświęcam teraz koło 10 minut na rozciąganie i problem zniknął ;)

A co do oddechu to chyba nie ma jakiś określonych schematów. W zależności od organizmu każdy ma inny ;)
    Ja podczas podbiegania pod góre (2km) gdy czuje że zaczyna brakować mi tchu oddycham swoim własnym schemat 
    odechów: płytki, płytki, głęboki

coma, 2014-03-19 12:48:58
    zgłoś
    ból piszczeli i zadyszka
    A w razie czego zapraszamy tu: http://www.runners-world.pl/forum/index.php?/topic/1021-b%C3%B3l-piszczeli/
    coma, 2014-03-19 12:51:46
    zgłoś
    Problem z doborem spodni
    Wiem że cena jest wprost proporcjonalna do jakości, ale narazie chce ten rok przebiegać w takich tańszych rzeczach gdyż ucze sie jeszcze a nie chce prosić rodziców o wsparcie pieniężne;p 

I główny problem z wyborem spowodowany jest obawą o przegrzanie się latem i wyziębienie jesienią/zimą.
    Chociaż na lato w planach mam kupno normalnych spodenek. Więc chyba skusze sie na kupno getrów całych ;)

Jednakże wielkie Dzięki Mat za pomoc ;)
    coma, 2014-03-19 14:43:10
    zgłoś
    Jestem maratończykiem i nałogowym palaczem
    Sam kiedyś paliłem. Ale zmarł mi dziadek na raka płóc i widząc ile trzeba wtedy walczyć nie o rekordy życiowe a o same życie postanowiłem je rzucić. Mija 4 rok i oby tak dalej ^^

coma, 2014-03-19 19:31:09
    zgłoś
    Jestem maratończykiem i nałogowym palaczem
    I wobec opini że ciężko sie rzuca i jest sie stale wnerwionym, nie jest to takie ciężkie ;)

coma, 2014-03-19 19:32:08
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij