[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil lech

zgłoś
    24 patenty na prostsze bieganie
    To w końcu chodzić do siłowni (punkt 20 porad), czy nie chodzić (punkt 24 porad)?
    Trochę przypomina mi to większość artykułów ze znanego pisma dla biegaczy (podobno największego) typu "trenuj mniej - biegaj więcej", "Kaloryfer w tydzień", "Jak w ciągu dwóch tygodni przygotować się do maratonu" . Teraz to już tylko czekam na pierwszy artykuł z cyklu " jak przygotować się do maratonu leżąc na kanapie i czytająć RW"
    lech, 2011-11-10 10:39:28
    zgłoś
    Wyzwanie RW: pobiegnij z nami maraton!
    Szkoda, od 11.55 strona była zablokowana. O 12.10 udało mi się wypełnić zgłoszenie.... i nic... nie ma TOP50
    lech, 2012-04-08 06:54:54
    zgłoś
    Oblężenie faktycznie musiało być duże, skoro już 10 minut po rozpoczęciu zapisów zabrakło miejsc. Swoja drogą - ciekawy jestem na którym miejscu wylądowałem o tej 12.10?
    Lech
    'herson' timestamp='1334172747' napisał(-a):
    Bez przesady, co ma Warszawa do maratonu w Poznaniu? Gdyby na liście znalazło się 49 nazwisk z Wrocławia, można byłoby uznać to za dziwne. Zanim udało mi się wysłać ankietę, wyrzuciło mnie 3-4 razy, więc strona nie była zablokowana, jedynie nad wyraz oblegana, co chyba wcale nie dziwi w przypadku takiej akcji.

lech, 2012-04-12 17:31:40
    zgłoś
    Właśnie się dowiedziałem, na którym miejscu byłem na liście - na 51...
    Niestety ponieważ jednemu z uczestników prytrafiła się kontuzja (nie wiem ,kto to był, ale życzę powrotu do zdrowia i mimo wszystko uczestnictwa w maratonie Poznaniu) - wskoczyłem do "top 50"
    A więc - "na pohybel niedowiarkom" - czas zakasać [s]rękawy[/s] skarpety i do boju
    Obiecuję dzielić się swoimi wrażeniami z treningów i (mam nadzieję po szczęśliwym zakończeniu) samego maratonu ...
    lech, 2012-05-31 22:07:42
    zgłoś
    Piwo dla biegacza: zakazany owoc czy dobry izotonik?
    UUU - Rozczarowałem się - artykuł sprzed ponad roku dajecie na główną stronę? - cóż to - brakło tematów?

lech, 2013-09-23 19:19:06
    zgłoś
    Biegacz pod kontrolą. Badania, które musisz zrobić
    Dzięki za przypomnienie artykułu. Dokładnie na temat i na czasie. Tak trzymać.

lech, 2013-10-08 18:24:48
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij