Profil acdcgirl

 • avatar
  zgłoś
  Bieganie w zimę
  Ja biegam w każdych warunkach. Śnieg mnie nie przeraża, lodu nie lubię ale biegam na szlakach i po polach więc problem z lodem jest niewielki, gorzej z ukrytymi przez śnieg dołami. Na bieżni na siłowni biegam tylko pod górkę i to bardzo rzadko. Ważne jest, żeby buty były terenowe z odpowiednią podeszwą.
  acdcgirl, 2011-01-11 14:46:20
 • avatar
  zgłoś
  Bieganie - najtańsza / najmniej skomplikowana aktywnosc sportowa :)
  Też mi się tak wydawało dopóki nie zakupiłam porządnych butów do biegania (dwie pary: terenowe i do biegania po drogach), ciuchów, zegarek Garmin, udział w wyścigach (2 w miesiącu), klub biegaczy i opłaty z tym związane, maratony zagraniczne itd. Bieganie to nie jest tani sport ale z porównaniu z jezdziectwem czy nartami jest dosyć tani. Zależy do jakiego stopnia chcesz się zaangażować.
  acdcgirl, 2011-01-11 14:55:13
 • avatar
  zgłoś
  "Dzienniczek biegowy"
  Loguję biegi na papierze, potrzebuję kopię papierową dla trenerów, i także w training centre Garmina, bo taki mam zegarek. W zeszycie zapisuję wszytskie inne formy aktywności: pływanie, siłownia.
  acdcgirl, 2011-01-11 21:24:41
 • avatar
  zgłoś
  Asics GT-2140
  Ja osobiście bieagam w GT-2150 ale cała seria Asics jest dobra. Choc i są opinie krytyczne twierdzące, że od czasu 1150 ich styl się 'popsuł' i już nie są tak dobre. Ogólnie to dobre buty do biegania po drogach, te terenowe Asics Enduro bodajże już nie są takie super.
  acdcgirl, 2011-01-13 21:44:12
 • avatar
  zgłoś
  Bieganie + ...coś tam
  U mnie siłownia i bieganie, innych sportów nie uprawiam choć wieczorami robię ćwiczenia Pilates. Bieagm 50 mil tygodniowo, czyli 80km więc nie mam czasu na inne sporty. Dużo biegam w wyścigach przełajowych.
  acdcgirl, 2011-01-13 21:48:25
 • avatar
  zgłoś
  Jedzenie przed bieganiem
  Przed bieganiem nie jem przynajmniej półtorej godziny, gdy biegam rano to biegam na czczo. Nie raz musiałam przerobić długi bieg na pustym żołądku i bylo ok, nie czuję głodu jak biegnę i po bieganiu też nie mogę czas jakiś jeść, ja w ogóle mam wrażliwy żołądek. Mam problemy żołądkowe w czasie biegania więc nie piję ani kawy ani herbaty i jem neutralne rzeczy. Fast foodów nie tykam. Już wolę zrobić sobie miskę owsianki którą uwielbiam. Ja to jestem jak ten król co jadal dużo kaszy i pijał dużo mleka z wiersza z dzieciństwa, lubię proste jedzenie.
  acdcgirl, 2011-01-13 21:55:21
 • avatar
  zgłoś
  Bieganie w zimę
  Śnieg? U nas jest 13C! Biegam w szortach i krótkim rękawku.
  acdcgirl, 2011-01-13 21:57:36
 • avatar
  zgłoś
  salomon trail running
  Osobiście nie mogę brać udziału w tych akurat biegach w tym roku ale może w przyszłym roku wpiszę w kalendarz ten maraton Gorce. W tym roku maraton w Poznaniu. Brałam udział w wyścigach Salomona tutaj w Wlk Brytanii i są naprawdę dobre choc ciężkie, ostatni 10 mil (16km) przez poligon wojskowy, góry doliny i błoto. Kilka strumyków. Kocham takie wyscigi. O niebo lepsze od biegania po drogach.
  acdcgirl, 2011-01-13 22:05:01
 • avatar
  zgłoś
  Garmin Forerunner 210 czy 305
  Ja mam 305 i kocham go, choć przyznam, że jak wyświetla szybkość to jest to bardzo motywujące ale też bardzo denerwujące bo zawsze wydaje mi się, że za wolno biegnę. Czasem pod drzewami traci łączność z satelitami i głupieje, raz biegłam okolo 6km pod drzewami, nie widział satelit, pokazywał że biegnę wolniej i wolniej, ja biegłam coraz szybciej żeby nadążyć, w koncu doszlo do mnie jak biegłam prawie szybkością na 5k że to jest powod. Ale to był raz jeden kiedy to się stało. Ogolnie super zegarek.
  acdcgirl, 2011-01-13 22:11:56
 • avatar
  zgłoś
  jak panie zaczynają biegac....?
  Ja tam się nie boję. Biegam przez pola głównie, ściezkami spacerowymi albo takimi dla koni. Biegam sama. Rzadko kogokolwiek napotykam, jakby ktoś próbował mnie napaść to by mógł to zrobić też w mieście. Myślę, żeby kupić psa któryby biegał ze mną dla towarzystwa ale też bezpieczeństwa ale nigdy nie boję się jak biegam. Nawet jak biegnę przez chaszcze albo między drzewami. Zawsze mówie mężowi gdzie biegne, zostawiam mu wydrukowaną trasę (mam cały folder takich, mówię mu 'trasa nr. 3' na przykład) i biore ze sobą komórkę. Zawsze mam jakiś kredyt na niej i pilnuje żeby była naładowana. Wiem, że niektórzy biegają żeby uciec od komórki, ja musze być w kontakcie bo mam czwórkę dzieci i nigdy nie wiadomo co im się może stac albo i mnie, raz musieli mnie odebrać z trasy bo skręciłam kostkę, w takich przypadkach komórka jest przydatna. Jak biegam na szlakach i polach zimą wieczorem to biorę latarkę taka którą przyczepia się na głowę, ja noszę ją wokół pasa i widzę wtedy gdzie biegnę. Raz w tygodniu biegam z klubem atletycznym do którego należę, fajnie jest czasami pogadać z ludźmi.
  acdcgirl, 2011-01-13 23:27:44
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4