[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil ametyst

zgłoś
    Legginsy, jak wybrać
    Świetne, też mam podobne, a jeśli lubi chodzić w legginsach to zgadzam się, że to dobry wybór.

ametyst, 2016-03-13 09:06:40
    zgłoś
    Zakupy internetowe
    Sporo butów i ubrań kupuję przez internet, mam już swoje sprawdzone sklepy, a jeśli chodzi o obuwie to jestem już stałą klientką merg pl. Zawsze pomogą mi w wyborze i dopasowaniu butów.

ametyst, 2016-03-13 09:14:08
    zgłoś
    Jakie pierwsze buty kupic do biegania?
    Kupując swoje pierwsze buty w Merg pl zwracałam uwagę na wygodę, jakość i wykonanie obuwia. Na czacie na żywo pomogli mi dobrać adidasy, w których biegam już prawie rok i jestem z nich zadowolona, czasami jak bardzo bolą mnie nogi używam tylko wkładek żelowych.

ametyst, 2016-03-17 10:06:08
    zgłoś
    jak panie zaczynają biegac....?
    Biegam od prawie trzech lat i nikt mnie jeszcze nigdy nie zaczepił, no właśnie przecież biegamy bez jakichś drogocennych dodatków. Moja przygoda zaczęła się od tego, że na urodziny dostałam Nike i postanowiła zacząć biegać, wczoraj akurat w Sneakr pl zamówiłam kolejną parę adidasów ale tym razem są to NB, podobno są o wiele wygodniejsze, więc zobaczymy

ametyst, 2016-04-11 19:34:34
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij