[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil andrzejmot

zgłoś
    Bieganie zimą: nie bój się mrozu
    No to mamy w końcu prawdziwą zimę! Z początku myślałem, że zrobię sobie przerwę w bieganiu, ale mimo, że z dnia na dzień robi się coraz zimniej to dalej biegam, do czego wszystkich zachęcam, zima nie jest taka straszna (tylko uważajcie na oblodzonej nawierzchni!) :) Tylko dobrze się ubierzcie, mam na myśli bieliznę termoaktywną. Ja systematycznie buduję swoją kolekcję Brubecka i mam już odpowiednie wyposażenie zarówno na zimę, jak i na lato :) Polecam, komplet THERMO zimą sprawdza się świetnie - pełna swoboda ruchu i zupełnie nie czuć chłodu :)

andrzejmot, 2014-01-23 09:12:45
    zgłoś
    Plan treningowy biegacza na zimę
    O tak, zgadzam się z tym, że bieganie pozytywnie wpływa na pozbywanie się stresu. Po całym dniu pracu nie ma nic przyjemniejszego niż godzinka w terenie, która pozwala oderwać się o rzeczywistości :) Najlepiej od razu! Po powrocie z pracy od razu przebieram się w odzież Brubecka i wybiegam (to ważne - podczas zimy dobrze się ubierzcie, mam na myśli odzież termoaktywną, nie grubość, sprawdźcie sobie tego Brubecka jak nie znacie) . Wracam jak nowonarodzony i od razu pełen życia. Polecam wszystkim, szczególnie osobom bardzo zapracowanym i narażonym na stres godzinkę przed komputerem zastapić godziną w terenie.

andrzejmot, 2014-01-23 10:15:53
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij