REKLAMA

Profil boodzik

zgłoś
    Nike Zoom Vomero+ 5
    Przerobiłem Vomero 4 oraz dwie pary pegasusów 26. Vomero były mocno "kapciowate", pegasusy dużo bardziej "sprężyste" i jeżeli kolejne pegasusy nie stracą tej charakterustyki to przy nich zostanę. Za to wszystkie miały jak dla mnie beznadziejne wkładki jakiś termo fit czy jakoś tak. Otóż te wkładki mają twarde wysokie brzegi i jak ktoś nie ma wąskiej stopy w przedniej części stopy to mu się robią pęcherze, obtarcia itp. Ja od razu te wkładki wywalałem i było super. Zastepowałem je czym innym.
    boodzik, 2010-11-05 14:19:00
    zgłoś
    Nike Zoom Vomero+ 5
    'Amroz' timestamp='1288978211' napisał(-a):
    A jakie wkładki zastosowałeś ??? Bo mi Pegasusy robiły odciski i musiałem zmienić na inne ciżemki
    [/quote
    Wstyd może trochę się przyznać ale pochodzą ze zużytych Lunarglideów i teraz biegają już w trzeciej parze butów. :D
    Nie wiem tylko co zrobię jak się zetrą zupełnie. Chyba dam ogłoszenie, że kupię wkładki z Lunarglideów rozmiar 44 - mogą być używane. :blink:
    boodzik, 2010-11-08 09:34:01
    zgłoś
    Nike Air Pegasus+ 26
    Zrobiłem w nich niecałe 1000 km. Skończyły się ostatecznie w zeszłym tygodniu - przetarły się od wewnątrz na łączeniu materiału z podeszwą. Amortyzacja wytrzymałaby jeszcze pewnie drugi tysiąc.
    Buty są miękkie i przy tym w bardzo fajny sposób "sprężyste" i w porównaniu do np. vomero sprawiają wrażenie dynamiczniejszych. Polecam bez dwóch zdań jako buty, które chyba spełnią wiele oczekiwań bez jakichś specjalistycznych zapędów.
    Natomiast nastąpiły w sklepach pegasusy 27 i te poszły niestety w stronę vomero - takie moje odczucie.
    Efekt jest taki, że wczoraj od żony na Mikołaja dostałem adidas response cushion 19. Za jakiś czas chętnie podzielę się spostrzeżeniami - po próbach w sklepie i pierwszych kilometrach mogę je na razie postawić na równi z pegasus 26.
    boodzik, 2010-12-04 10:45:07
REKLAMA