[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil drago

zgłoś
    Porady dla nowicjusza
    'pededro' timestamp='1287356559' post='199']
    napisał(-a):
    Biegania w trampkach nie polecam, bo mogą z tego wyniknąć tylko nieprzyjemności dla Twoich stóp i stawów. Lepiej kup sobie jakieś buty do bieganie, a z tych za 200 zł, można już znaleźć całkiem porządne modele (szczególnie te z przeceny).
    Acha – w tej chwili moja forma jest taka, że po przebiegnięciu 100 m ciężko mi złapać oddech. Napisałem „przebiegnięciu”, a miałem na myśli przetruchtanie :-(
    Może spróbuj robić interwały: naprzemiennie szybki chód i trucht. Z czasem zwiększaj ilość biegu, a zmniejszaj czas odpoczynku w chodzie.
    PS. Napisałeś, że idzie zima, a skoro nie lubisz biegać w zimnie, proponuję zacząć treningi na bieżni. Dla lepszego oddania naturalnych warunków ustaw sobie podbieg na 1-2%
    drago, 2010-11-01 20:00:13
    zgłoś
    Pytanie o trening sprinterski
    Biegam od 5 lat, więc moja szybkość jest wywindowana na całkiem wysoki poziom (ok. 12 sekund na 100m), ale chciałbym ją jeszcze polepszyć. Znacie jakieś zaawansowane ćwiczenia/pleny treningowe, które mogłby mi w tym pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny za rady
    drago, 2010-11-01 20:46:57
    zgłoś
    Chcę ogólnie poprawić swoją szybkość maksymalną na każdym dystansie (finiszowe metry i nie tylko). Biegam od 100 m do 10 km, a mam zamiar spróbować swoich sił także w półmaratonie, więc rozpiętość dystansu jest dosyć spora, ale roboczo możemy przyjąć, że na 100 m chciałbym zejść do ok./poniżej 11 sekund
    PS. Twoja sygnaturka zainspirowała mnie do rozpoczęcia prowadzenia dzienniczka treningowego. Fajna sprawa
    drago, 2010-11-02 22:46:14
    zgłoś
    Porady dla nowicjusza
    'pededro' timestamp='1288744095' post='556'] Kurczę... Praca mnie przygięła i na razie z planów nici. Wiem, to brzmi jak wymówka, ale nią nie jest. Jeszcze z tydzień zajmie mi dogonienie najpilniejszych terminów. Ale obiecuję tu niemal publicznie (chociaż anonimowo :-), że nie odpuszczę sobie. Ten brak kondycji jest napisał(-a):
    Zawsze można znaleźć te kilka minut na drobną przebieżkę, a przy Twojej kondycji nie potrzebujesz wiele czasu, aby zrobić pełnowartościowy trening
    [quote/]@ Drago – dzięki za linka. Wygląda to rozsądnie, w sensie, że nie przeraża.
    Drobne sprostowanie: Podziękowania za link nie należą się mi, ale Amrozowi
    drago, 2010-11-03 19:12:13
    zgłoś
    48 Międzynarodowy Uliczny Bieg Niepodległości
    'kachita' timestamp='1288782542' napisał(-a):
    Mam taką sugestię, żeby w nazwie tematu (zresztą nie tylko tego, ale i pozostałych) dodać miasto, w którym odbywa się bieg. Dziękuję
    Hm... To zaoszczędziłoby, chętnym do wzięcia udziału w biegu, szukania miejsca w kalendarzach imprez biegowych Popieram pomysł. Ponadto można by w opisie umieścić bardziej precyzyjne dane: ulica, czas rozpoczęcia imprezy, dystanse, itd.
    drago, 2010-11-03 19:19:09
    zgłoś
    Dzięki. W weekendzik sobie przestudiuję tematy, bo widzę że trochę sporo stron do przejrzenia. Chyba znajdę tam coś dla siebie
    drago, 2010-11-03 21:15:50
    zgłoś
    Czas wolny... sposoby spędzania
    'Amroz' timestamp='1288818457' post='570']Biegamy
    Ja osobiście lubię pogrążyć się w dobrej lekturze, posłuchać muzyki, posurfować w Internecie, spotkać się z przyjaciółmi na mieście, obejrzeć jakiś ogłupiający film, wyskoczyć na siłownię i skorzystać z dobrodziejstw sauny, a czasami także popluskać się w basenie. Hm... Jak już ewidentnie mi się nudzi, to nawet w ogródku można popracować i coś upichcić (No dobra. Może określenie "upichcić" jest tu trochę na wyrost). A! Jeszcze lubię śpiewać pod prysznicem ;P
    drago, 2010-11-03 22:35:48
    zgłoś
    Sauna
    Hm... Moim przemyśleniem odnośnie sauny, jest porywająca pointa: w saunie jest gorąco! A tak już na serio, to zdaję sobię sprawę z jej dobrodziejstw i dość często korzystam (w siłowni, do której uczęszczam jest sauna, a nawet 2: parowa i sucha, więc nie ma u mnie problemu z dostępem). Zazwyczaj posiedzę sobie z 10 min, bo w nos mi trochę gorąco
    drago, 2010-11-03 22:40:36
    zgłoś
    Nike Lunarglide+
    Obecnie użytkuję Nike Lunarglide 2 (około tygodnia) i szczerze powiedziawszy wrażenia do nazbyt pozytywnych nie należą. Biega mi się w nich jakoś tak ciężko. Znacznie lepiej czułem się w Nike Zoom, ale to może dlatego, że dużo dłużej w nich biegałem. Lunary mają na razie bardzo mały przebieg (jakieś 35 km), więc może trochę się jeszcze wyrobią. Do tematu wrócę niebawem
    drago, 2010-11-03 22:55:30
    zgłoś
    Sauna
    'turgorski' timestamp='1288891159' post='588']a jakie macie ceny z napisał(-a):
    U mnie na siłowni nie płaci się za godzinę. Aby móc korzystać z sauny i innych znajdujących się tam dóbr, to trzeba wpłacić 99 zł opłaty administracyjnej + 160 zł (podobno już drożej, ale ja nadal mam 160) miesięcznie na stałe zlecenie z konta (conajmniej 3 miechy). Ale ogólnie, to opłaca się znacznie bardziej niż 40, czy nawet 20 zł od godziny, bo można siedzieć ile się chce, a jest to, tak naprawdę, tylko dodatek do całej masy różnyć zajęć i sprzętu, który jest tam dostępny
    drago, 2010-11-04 19:48:49
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij