REKLAMA

Profil kowal013

zgłoś
    motywacja
    Motywatory
    cos z reklam
    http://www.youtube.com/watch?v=pcuKwQecXqc
    kolejna reklama, nawet nie biegowa ale motywuje do działania
    http://www.youtube.com/watch?v=ZtMm0swu5i8
    kowal013, 2012-11-22 12:47:29
    zgłoś
    przerwa na brzuszki
    Znawcą nie jestem, więc nie powiem Ci czy brzuszki w miedzyczasie biegu to dobry pomysł, ale jeśli chcesz urozmaicic trening, polecam wypad na trase, rowery stacjonarne czy bieżnie bywaja monotonne, wiem bo sam na rowerku stacjonarnym sobie cwicze (zalecenie lekarza po rekonstrukcji ACL)
    proponuje też pobawic sie palanem treningowym, jesli zawsze biegasz tak samo to się nudzisz, wprowadz sobie np w jeden dzien interwały, ja biegajac czesto słucham muzyki, a ostatnio zacząłem słuchac audiobooków, jak mnie zainteresuje książka to czasami wydłużam trening i ogolnie czas płynie szubciej.
    kowal013, 2012-11-22 13:04:35
    zgłoś
    Zamiast cukru
    najlepiej się wogóle odzwyczaic słodzenia , alternatywą może byc tez Stewia, która ma jakieś śladowe ilości kalorii a jest słodsza od cukru, niestety jest dosyc droga (sam nigdy nie próbowałem, odstraszyła mnie cena, ale stewia zbiera pochlebne opinie)
    kolejną alternatywą dla cukru jest małe co nieco puchatka czyli miód
    ale odpowiednio zbilansowana dieta wcale nie musi wykluczac zwykłego cukru z buraka
    kowal013, 2012-11-22 13:15:44
    zgłoś
    Ból kolan od zewnętrznej i wewnętrznej strony
    Najlepie udac się do ortopedy, nie ma co bagatelizowac, kolano to poważna sprawa. Jesli jednak nie chcesz odwiedzic specjalisty lub NFZ każe Ci na wizyte czekac 6 miesiecy (wiem optymista ze mnie) to maszeruj do apteki po jakąs masc, w aptece Ci napewno doradzą.
    Osobiscie poradził bym Ci chwilowy odpoczynek od biegania i zalecił bym jazde na rowerze, która nie obciąza kolan a wzmacnia mięśnie stabilizujące kolano.
    Pozdrawiam młodą koleżanke i życze szybkiego powrotu do zdrowia
    kowal013, 2012-11-22 13:23:08
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu co o nich myślicie
    Spalacze tłuszczu zbierają różne opinie, ale podobno działają. jednak zamiast wydawac kase na spalacze tłuszczu lepiej dodac jeden trening w tygodniu wiecej
    pozatym spalacze moga miec skutki uboczne:
    -niektóre zwiększają potliwosc (wiec trzea uwazac na odwodnienie)
    -znajmomy kupił sobie taki specyfik i skończyło się to rozwolnieniem (ale idiota chciał miec szybszy efekt wiec przekroczył zalecana dawke, po tygodniu przestał brac wiec nie moge ocenic efektów)
    - kofeina tauryna itp. czyli lepiej nie brac przed wieczorem (chyba, ze ktoś ma następnego dnia egzamin i chce nocke spedzic nad książkami i notatkami)
    ogólnie radził bym skonsultowac zakup takiego srodka z jakims instuktorem fitnesu, wystarczy jedna wizyta na PROFESJONALNEJ siłowni i kazdy dostanie fachową radę D:
    kowal013, 2012-11-22 13:33:34
    zgłoś
    Termoaktywna-czyli jakie to mądre słowo
    Witam, mamy listopad i coraz chłodniej robi się na dworzu. Czas pomyślec o tym jak sie zabezpieczyc przed chłodempodczas biegów, coraz bardziej powszechna staje się bielizna termoaktywna, która ma za zadanie utrzymac temperature naszego ciała oraz odprowadzic wilgoc. Znowu jakaś super kosmiczna technologia wymyślona przez NASA czy cos podobnego . Sam nie mam doświadczenia z taką odzieżą, i stąd rodzi sie moje pytanie: czy to naprawde zdaje egzamin?? czy trzeba wydac na to majątek, żeby działało czy wystarczy kupic w promocyjnej cenie w markecie i wyjdzie na to samo?? czym sie kierowac podczas wyboru ??
    kowal013, 2012-11-22 16:59:46
    zgłoś
    Zaczynam biegać
    Hej, pisałeś już jakiś czas temu, ale skoro nikt Ci nie odpowiedział to ja spróbuje Ci pomóc.
    Ból kolan to częsta przypadłośc biegaczy, sam miałem problem (zerwałem wiązadło w kolanie). Jeśli zaczynasz biegac udaj się do dobrego sklepu z obuwiem dla biegaczy (odradzam markety czy zakupy w internecie) w takim sklepie powinieneś otrzymac fachową pomoc w doborze obuwia, a to ono będzie amortyzowac i odciążac stawy (wiec i kolanom powinno byc lżej) ale jesli ból nie przechodzi to koniecznie udaj sie do specjalisty, nikt na forum nie zastąpi lekarza.
    Uczucie zimna, hmmmm może byc spowodowane słabym krążeniem- i tu tez polezam odwiedzic specjaliste
    może byc tez spowodowanem brakiem paliwa, organizm po wysiłku potrzebuje kcal, codziennie cwiczysz a jesz mało, organizm mogł zacząc oszczedzac energie i stad niższa temperatura i znowu polecam udanie się do specjalisty, diete do takiego wysiłku powinien Ci ulożyc dietetyk.
    kowal013, 2012-11-23 13:19:38
REKLAMA