[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil malwina83

 • avatar
  zgłoś
  Buty dla początkującego
  jestem wielką fanką butów firmy Converse ( http://www.eobuwie.com.pl/pol_m_Converse-3537.html). Mam w domu z 10 par butów tej firmy. Do tej pory moja aktywność fizyczna ograniczała się do chodzenia na fitness i jazdy na rowerze więc takie buty doskonale nadawały sie do tego rodzaju ćwiczeń. Teraz chciałabym zacząć biegać. Poczytałam trochę w internecie i dowiedziałam się, że dobre buty podstawa. Czy to oznacza, że powinnam kupić sobie jakieś adidasy czy nike do biegania, bo conversy do tego się nie nadają :( Mam Converse Półbuty Star Player EV 136779C Runner Yellow i je chciałabym przeznaczyć do biegania. Nie chce się nabawić kontuzji stopy lub kostki dlatego proszę o pomoc


  malwina83, 2014-05-17 21:48:48
 • avatar
  zgłoś
  dieta biegacza
  Osoby biegając powinny jeść produkty zbożowe, bogate w węglowodany złożone, takie jak kasze, ryż, pełnoziarniste pieczywo, makarony razowe, rośliny strączkowe. Nie należy zapomnieć również o owocach i warzywach, uzupełniających nasz organizm w witaminy i minerały, które są wydalane podczas treningu wraz z potem .Podczas treningu wzrasta też zapotrzebowanie na białko, które można znleźć w chudym mięsie, rybach, przetworach mlecznych, produktach sojowych, jajach. Ponadto ryby zawierają kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3.
  Kolejnym ważnym składnikiem jest woda. Podczas biegania pociny się i tracimy wodę i składniki mineralne. Straty te powinno uzupełniać się na bieżąco, a napoje pić wolno, małymi łykami. 

  malwina83, 2014-05-17 22:08:17
 • avatar
  zgłoś
  Kiedy jeść?
  nie można biegać z pustym żołądkiem stąd te mdłości. Zjedź chociaż jogurt albo małą kanapkę. 

  malwina83, 2014-05-17 22:09:59
 • avatar
  zgłoś
  jak panie zaczynają biegac....?
  ja staram się biegać w miejscach uczęszczanych przez ludzi, chociaż to i tak nie daje gwarancji, że w razie napadu ktoś Ci pomoże.

  malwina83, 2014-05-17 22:34:10
 • avatar
  zgłoś
  Jakie to buty ??? help
  Są to jakieś buty Nike. Nie jestem niestety w stanie określić jaki to jest konkretny model. Może zajrzyj sobie do sklepu internetowego http://www.eobuwie.com.pl/nike.html. Jest tam bardzo duży wybór butów firmy Nike i być może znajdziesz jakieś które Ci się spodobają. Nie jestem do końca przekonana czy białe adidasy są w pełni praktyczne. 

  malwina83, 2014-10-20 19:43:14
 • avatar
  zgłoś
  Aranżacja wnętrza łzienki
  jeśli na płytach jest fajna grafika to okey. Akurat ta z linka w ogóle się nie podoba. Sama mam w kuchni płytki z motywem szampana. Bardzo fajnie się komponuje z meblami i pozostałymi płytkami w kuchnii

  malwina83, 2014-10-20 19:45:43
 • avatar
  zgłoś
  ubezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby
  czy można się ubezpieczyć żeby w przyszłości jak zachoruje na ciężko nieuleczalną chorobę to ubezpieczyciel pokryje koszty mojego leczenia. Coś takiego widziałam w ubezpieczeniu oferowanym przez PKO - Perfekt Multi Ochrona Pro (http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-na-zycie-i-zdrowie#produkty-2) Wszystko wygląda super na papierze ale jestem ciekawa jak to wygląda w rzeczywistości. Czy rzeczywiście jak zachoruje na któryś z nowotworów to będę mogła liczyć na pokrycie kosztów mojego leczenia w jakieś prywatnej klinice gdzie oferują najnowocześniejsze metody czy zakres świadczenia jest mocno okrojony? Co w przypadku gdy znajduje się w grupie ryzyka bo ktoś z mojej rodziny chorował na ciężką chorobę, również mogę wykupić to ubezpieczenie?
  malwina83, 2017-05-24 22:33:39
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij