[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil maniurka43

zgłoś
    Czym są skurcze mięśni i jak ich unikać?
    W końcu można podziałać :)

maniurka43, 2015-03-13 10:19:58
    zgłoś
    Przepisy dla biegacza: 6 pomysłów na wiosenne koktajle
    Ja do takich rzeczy uzywam wyciskarki. Hu 400 czy jakoś tak. ;p
    Mam ją od dłuższego czasu i po treningu czesto pijam.
    Sok robiony z grpefruita, banana, kiwi i granata.

maniurka43, 2015-05-24 12:32:41
    zgłoś
    Trening dla biegacza na bierzni
    Mój kolega jest początkujący i chce zacząć biegać na silowni. Sądzicie, że to dobry pomysł ?

maniurka43, 2015-05-25 15:05:49
    zgłoś
    Nie nazwała bym tego nadwagą, to bardziej niedowład w płucach. Nie może przebiec dłuższego dystansu ponieważ siadają mu płuca i nie daje rady. 
    Dlatego nie chce biegać, wstyd i te takie sprawy. A sądzi, że jak pójdzie zemną na siłownie to i poćwiczy i pobiega. 

maniurka43, 2015-05-28 11:04:16
    zgłoś
    Jakie pierwsze buty kupic do biegania?

biszat" data-cid="16103" data-time="1422823379 napisał(-a):
    "

Ja kupilem buty w Lidlu .. serio. Kosztowaly jakies 70 zl niecale, ale mialy dosc dobre recenzje . Jako ze okazalo sie ze bieganie jednak wciagnelo mnie - bede szukal butow dla siebie . Pierw mam zamiar przejsc sie do normalnego sklepu dla biegaczy s[prawdzic co mi pasuje , a pozniej szukac tego na necie

"

Ja miałam speedstemy :) szkoda, że systemy padły w bucikach bardzo miło się biegało.
    maniurka43, 2015-05-28 11:05:37
    zgłoś
    To chyba wychodzi na to, że lepiej ćwiczyć w siłwoni. Bo skoro nie czujesz to znaczy, że mięsnie nie odczuwają aż takich naprężeń.
    Zabiorę go do saturna i zobaczymy co z tego wyniknie.
    maniurka43, 2015-06-01 17:44:12
    zgłoś
    Mogę się zgodzić co do tego, że nie wolno się poddawać. Ale nie trzeba się odrazu zabijać, wystarczy podejść do tego spokojniej. To nie jest sparta aby odrazu się zabijać na treningach. Ja byłam uczona, że wszystko należy robic powoli. I po pewnym czzasie dojdzie się do formy, takie treningi mogą uszkodzić stawy lub powodować powarzne kontuzje. http://www.saturn-fitness.pl/foto-galeria-klub-targowek-warszawaBlisko byłeś.

maniurka43, 2015-06-09 17:50:05
    zgłoś
    Najlepsze jedzenie dla biegacza
    Zaczełam zmieniać swoją dietę.
    Ps. kocham buraki :)

maniurka43, 2015-07-07 14:18:10
    zgłoś
    Jesienne wzmocnienie? Masz to z dyni
    Nie wiem czy branie świąt z innych krajów to dobry sposób na dodatkowe hmm . . . wzamacnianie organizmu.

maniurka43, 2015-07-07 14:20:17
    zgłoś
    Schudnij na dobre
    Najwazniejsza zasada jaką przedstawił mi kiedyś kolega to, zastapic tłuszcz mięśniami.

maniurka43, 2015-07-07 14:21:43
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij