[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil maniurka43

zgłoś
    Jakie pierwsze buty kupic do biegania?
    Mogę tobie zaproponować coś czego nikt nigy tobie nie napisał.
    Pójdź do szewca i porozmawiaj z nim, może uda się wam dogadać co do ceny i zrobi dla ciebie buty.
    Nie wiem czy isnieje coś takiego jak zmniejszenie buta . . . byc może za odpowiednią

opłatą
    uda się dojśc do porozumienia i w takiej niecodziennej sprawie.

A młodzieżowe czemu nie ? Nie ma się co wstydzić, stopa to stopa. Nie twórz sobie dodatkowych kompleksów.

maniurka43, 2015-07-07 14:26:05
    zgłoś
    W jakich skarpetkach biegać? Porady i test
    Niestety ja mam zwykłe bambusowe skarpetki :) Na powaznie bambusowe.

maniurka43, 2015-07-07 14:29:01
    zgłoś
    Odpoczynek po treningu
    dobrym sposobem na regenerację po treningu to soki i odpowiednia dieta.
    Sen i spacer to kiedy biegasz standardowo. Ja stosuje maści ochladzające po treningu i maści rozgrzewające przed.
    Dodatkowo warto się porościągać. Po treningu warto wymoczyć nogi w cieplej lub zimnej wodzie, to już jak kto woli. Do tego jakieś fajne sole.
    Poszukaj sobie fajnych soli w sklepie pure green. Fajnie można sobo odpocząć.

maniurka43, 2015-07-07 14:34:10
    zgłoś
    Potrzebuję 1200 zł a nie mam :(
    Słuchajcie mam problem. Nie wdając się w zbędne szczegóły życie zmusiło mnie do wydatku ponadprogramowych 1200zł których nie mam a na prawdę potrzebuję. Taką wolną kasę najprawdopodobniej będę mieć dopiero za miesiąc a nie mogę tyle czekać i zastanawiam się nad wzięciem pożyczki. Problem polega na tym że w banku wątpię żeby mi dali bo już coś spłacam i myślę nad jakąś chwilówką (z banku pewnie i tak by mi za bardzo z tym zwlekali) Wiem że nie są one zbyt korzystne ale kiedyś mi się o uszy obiło że niektóre miejsca jak kto pierwszy raz bierze nie obciążają dodatkowymi opłatami tylko bierzesz i oddajesz tyle samo. Możecie mi coś więcej powiedzieć na ten temat?

maniurka43, 2016-01-18 14:38:35
    zgłoś
    Rzeczywiście ciekawa sprawa. A koleżanka mi polecała żebym na jakąś sowę wchodziła i sprawdzała. Myślisz że to warte zachodu?

maniurka43, 2016-01-27 09:36:54
    zgłoś
    Rzeczywiście są ciekawe. Weszłam na sowę finansową i tam jest coś o tych pożyczkach ale nie rozumiem jak w jednej firmie obciążenie pożyczki może być 0% a w innej ponad 3000%? Masakra...

maniurka43, 2016-02-01 12:47:13
STRONA 2 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij