[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil mat

zgłoś
    XI Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2014
    Witam!

Wybiera się ktoś może na tegoroczny KIERAT?
    Szykuję się od roku na tą imprezę i już nie mogę się doczekać :)

mat, 2014-03-21 12:58:25
    zgłoś
    Buty dla początkującego
    Te buty opisane są jako jesienno-zimowe. Wydaje mi się że na ogrzewanej siłowni bardziej odpowiednie będą buty z maksymalną wentylacja.
    mat, 2014-03-25 01:51:01
    zgłoś
    XI Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2014
    Może napiszesz coś o Twoim treningu? A jak stoisz z nawigacją? Może mógłbyś polecić jakąś dobrą książkę o nawigacji w terenie?
    mat, 2014-03-28 22:50:24
    zgłoś
    Pare pytań odnośnie biegania
    Hej!

Co do Twoich problemów z kręgosłupem to się nie wypowiem - może zrobi to ktoś mądrzejszy.
    Chociaż osobiście uważam ze nie powinno być problemów - wszyscy mamy coś z kręgosłupami - pamiątka po szkolnej ławie.

Plany treningowe są myślę jak najbardziej ok

Napisałeś coś o zmianie żywienia - trudno odpowiedzieć ponieważ nie napisałeś jak to wygląda u Ciebie w tej chwili.

Napisz jaki masz rozmiar możne uda się znaleźć coś w tych pieniądzach.

Do listy zakupów dorzucił bym koszulkę termoaktywna bo bieganie w bawełnie jest naprawdę mało fajne.

pozdrawiam

mat, 2014-04-28 00:22:58
    zgłoś
    Biegam by zrzucić balast
    No to  GRATULACJE!

Bieganie wciąga - tak już jest :)

Moja porada - biegaj :D A tak bardziej serio - spróbuj w miarę możliwości pobiegać w terenie. I pod górę. Jak wrócisz na płaską nawierzchnie to nagle wszystko okażę się lekkie i proste. :)
    mat, 2014-04-28 00:27:23
    zgłoś
    Bieganie z plecakiem
    A zastanawiałeś się nad czymś takim ? - http://www.sklepbiegacza.pl/produkt/salomon_advanced_skin_s-lab_hydro_5_set

250g wagi i masa schowków. Parę razy widziałem coś takiego u ludzi na maratonach

mat, 2014-04-29 02:21:18
    zgłoś
    Odparzenia a bielizna termoaktywna
    w podanym linku nic nie ma

mat, 2014-05-06 01:35:43
    zgłoś
    Jakie buty do kontynuowania beiagnia
    z czystym sumieniem mogę polecić Nike Lunrargilde +5 
    W sklepie są raczej drogie, ale jak lepiej poszukać na allegro czy tablicy to można upolować za dobre pieniądze :)
    (za moje nowe dałem 180zł)

mat, 2014-05-13 18:50:36
    zgłoś
    Nerka biodrowa - co polecacie ?
    Hej!

Osobiście używam nerki Salomon sensibelt xr. Bardzo wygodna chociaż z pojemnością na drobiazgi to tak różnie. Telefon i mp3 wchodzi. Co prawda wyciągnięcie telefonu w biegu raczej nie wchodzi w grę. Ma dodatkową kieszonkę na klucze pod warunkiem ze nie są zbyt duże.

Inov-8 ma bardzo fajne nerki i można czasem dopaść w przyzwoitej cenie :)

Pozdrawiam

mat, 2014-08-16 21:30:23
STRONA 2 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij