REKLAMA

Profil megan

zgłoś
    Dieta przed zawodami
    kawa musi być O.o? a czmeu? mi kawa dodaje energii na chwilę, a zaraz czuję się kompletnie wypomponawa z energii, no i strasznie odwadnia, a to jest trochę niebezpiecznie przy wysiłku

ja bym się tak nie nastawiała, że dieta to tylko przed zawodami, jak nie masz odpowiedniej diety cały czas, to ciężko Ci będzie tak w 2 dni się przygotować optymalnie, no ale racja, że grunt to odpowiednie śniadanie i dostarczenie węglowodanów przed zawodami, ja bym śniadanie oparła na węglowodanach złożonych,
    no ale tak jak mówię, łatwiej sie przygotować jak cały czas trzymasz odpowiednią dietę, masz tutaj takie wytyczne jak taka dieta powinna wyglądać http://www.biomedical.pl/dieta/dieta-dla-sportowca-6262.html
    megan, 2015-11-29 15:16:19
    zgłoś
    Depilacja
    Masz racje to bardzo dziwne pytanie :) w dodatku zadała je kobieta... depilujesz się raz na 3 tygodnie przynajmniej ja tak mam bo włoski słabiej odrastają, maszynką co 2-3 dni. A depilacja laserowa jest droga ze względu na to że jeden zabieg nie daje efektu :) Potrzeba kilka i wtedy ma się spokój :)

megan, 2016-08-17 13:40:49
    zgłoś
    Zamiast cukru
    Tyle, że trzeba uważać z ksylitolem, ponieważ użyty w zbyt dużych ilościach działa przeczyszczająco. A zrezygnować całkowicie z cukru też nie można :)

megan, 2016-08-17 13:47:47
    zgłoś
    Halluksy/paluch koślawy a bieganie.
    Najlepiej to wkładki żelowe między palce włożyć i dobrać odpowiednie miękkie buty żeby nie uwierały :)

megan, 2016-08-17 13:51:52
REKLAMA