REKLAMA

Profil motylq

zgłoś
    Motywacja?
    Gdy naprawdę mi się nie chce biegnąć: wyznaczam nową trasę. Wtedy ciekawość, jak się po niej biega i z jakim czasem ją przebiegnę, dodaje naprawdę ochoty na bieg. Uwielbiam biegać ze znajomymi, i wtedy zawsze mam ochotę biegać, ale niestety bieganie w grupie rzadko u mnie się zdarza Nikomu się nie chce.
    Kolejną motywacją jest chęć bycia lepszym oraz sprawność fizyczna Od kiedy biegam systematycznie ani raz nie złapałam nawet kataru a wcześnie chorowałam minimum raz na pół roku
    motylq, 2011-12-12 09:59:26
    zgłoś
    jak panie zaczynają biegac....?
    [font="Book Antiqua"][font="Palatino Linotype"] Wolę biegać w dzień i wtedy niczego się nie boję, nawet gdyby ktoś spróbował mnie zaatakować, przypuszczam, że każda biegaczka zdołała by ucieć Co do wieczoru, nigdy nie biegam sama, czasami zdarzy się wyciągnąć znajomego ( ale to rzadkość) a czasami umawiam się z chłopakiem, że on będzie jechać samochodem moją trasą i w wyznaczonych punktach umawiamy się na skontrolowanie czy wszystko ok. Biegam zawsze z małą latarką w ręcę. Raz mi się zdarzyło, że biegałam i jakaś kobieta co jakiś czas zatrzymywała się zaraz przede mną, obserwując mnie Miałam trochę stracha, ale na szczęście chłopak zauważył i jechał obok mnie samochodem
    Również się zgadzam, że może nam się stać coś zarówno przy biegu jak i spacerze, ale trzeba zwrócić uwagę, że zwykle spacer jest krótszy i po okolicy, a gdy mamy wybieganie raczej nie biegamy w kółeczku;) więc jednak proponuję uważać.
    motylq, 2011-12-12 10:09:36
    zgłoś
    ABC treningu: technika biegu
    a jeżeli ktoś biega techniką klasyczną, młynkową (rytmem) ??

motylq, 2013-05-28 15:52:39
REKLAMA