REKLAMA

Profil mroczek

 • avatar
  zgłoś
  Sporty ekstremalne
  Nie mam dużego doświadczenia ale powiem Ci,zę w tym roku zdecydowałam się na lot paralotnią. Naprawdę fajne doznanie oraz wrażenia. Było oczywiście trochę stresu ale dałam radę. Nie latasz oczywiście sam ale z drugą osoba ( aby latać samemu musisz mieć odpowiednie kurs). Nie jest to drogie i jeśli masz okazję to warto jest spróbować.
  Koszt to ok 150 zł a można sie na to zapisać w większych miastach. Zobacz sobie:
  http://taakiprezent.pl/pl/k/Paralotnie-i-motolotnie

  mroczek, 2015-09-29 16:06:49
 • avatar
  zgłoś
  Ubezpieczenie sprzętu
  Ja ubezpieczam. Wprawdzie trochę droższy sprzęt niż Twój ale jestem zdania,że ubezpieczenie nie jest dużym kosztem a jednak chroni od wielu czynników. ;Jeśli szukałbyś ubezpieczenia to dopytaj się w tu Proama , tu jest ich strona. Mają dobry zakres ubezpieczenia, niewiele wykluczeń. Przy tym cena jest korzystna. 

  mroczek, 2015-10-06 06:23:45
 • avatar
  zgłoś
  Zgubiłem gdzieś portfel podczas biegu
  Zgłaszać i to teraz ! Nie zakładaj tutaj tematów na forum ale jak najszybciej skontaktuj się ze swoim bankiem. Niech bank odznaczy,że dowód został skradziony. Wtedy przynajmniej ktoś nie weźmie na Ciebie kredytu. Jest bardzo wielu wyłudzaczy i tak naprawdę nie wiesz czy zgubiłeś ten portfel czy został skradziony.Zerknij sobie na stronę:
  http://pogodzinach.lca.pl/legnica,news,54486,Zgubiles_portfel_uwazaj_na_wyludzenie_kredytu.h- możesz tam sobie poczytać, żę sytuacje z wyłudzeniem nie są takie rzadkie. 

  mroczek, 2015-10-13 11:23:28
 • avatar
  zgłoś
  Męskie buty na zimę
  Cześc. Nie znam się za bardzo na modzie a chciałabym kupic dla męża jakieś porządne buty na tą zimę. Możecie polecić jakiś dobry model ? DOdam,ze zależy mi na trochę innej marce niż oklepane Nike czy Adidas. Mam do wydania 500 zł. 

  mroczek, 2015-10-15 12:53:25
 • avatar
  zgłoś
  Czy warto jest inwestować w złoto
  Warto bo złoto ma swoją pewną wartość i zawsze będzie coś warte. Szczególnie opłacalne jest kupno złotych monet bo w przeciwieństwie do sztabek posiadają wartość kolekcjonerską. Jest to rodzaj inwestowania długoterminowego.Tylko w taki sposób możesz liczyć na większe zyski.
  Nie kupuj złota na akukcjach czy na olx. Polecam zajrzeć sobie raczej na stronę mennicy gdzie możesz sobie zobaczyć sam w jakiej cenie jest złoto:
  http://www.coinart.pl/
   
  Coinart ma dobre ceny monet. 

  mroczek, 2016-04-06 15:25:43
 • avatar
  zgłoś
  Gdzie w dobrej cenie zamówić koszulki reklamowe
  Dopytaj się tutaj:
  http://www.reflect.pl/sitodruk.html
   
  Przy większych zamówieniach najbardziej opłaca się zamówić koszulki wykonane sitodrukiem. Sam kilka razy tam zlecałem zamówienie koszulek jako gadlokaetów reklamowych na konferencje  i jestem zadowolony z jakości zamówienia. Koszulki wykonane z dobrych materialów. Nadruk również wyraźny, farby w porządku. Napis się nie ściera ( zawsze zostawiam koszulkę czy dwie dla siebie i w nich chodze, tak samo pracownicy).
   
  Możesz jeszcze zorientować się w lokalnych drukarniach bo również mają takie usługi ale przez internet jest zwykle o wiele taniej. 

  mroczek, 2016-04-22 13:47:16
 • avatar
  zgłoś
  Męski zegarek do 500 zł
  Szukaj zegarka od Hugo Bossa. Świetny jest ten zegarek
  http://zegarkihugoboss.pl/new-york/- na srebrnym paseczkku oraz z widoczna tarcza. 
  Fajna jest również seria Shanghai:
  http://zegarkihugoboss.pl/shanghai/
   
  Oba zegarki są na paskach a nie na bransolecie .Za bransoletą osobiscie nie przepadam bo wyrywa włoski i z tego powodu jest niewygodna. Paski są o wiele bardzeij praktyczne . Wprawdzie trzeba je wymienić raz na jakiś czas, ale nie jest to żaden duzy koszt. 

  mroczek, 2016-09-06 10:04:13
REKLAMA