REKLAMA

Profil patafil

 • avatar
  zgłoś
  Skok na sok
  Tylko mogę potwierdzić korzystne działanie soków. Głównie chodzi mi soki warzywne (burak, marchew, seler). Takie soki działają odkwaszająco i są szczególnie dobre dla osób które jedzą dużo mięsa. Byłem ospały, bez energii. Po uzupełnieniu diety sokami, moje dolegliwości zupełnie minęły. Soki najlepiej samemu wyciskać w wyciskarce wolnoobrotowej . Wtedy zachowasz maksymalną ilość witamin i enzymów. Soki ze sklepu tego ci nie dadzą. Tu ciekawie piszą o sokach: terapiasokami.pl/pl/blog
  patafil, 2017-07-04 12:15:21
 • avatar
  zgłoś
  Potas kontra skurcze mięśni
  Myślę, że najlepiej w ogóle zmienić dietę. Zminimalizować spożycie mięsa na rzecz warzyw. Uzupełnić dietę sokami warzywnymi (burak, seler, marchewka). Więcej ruchu, jakiegoś sportu. Korzystam z porad na terapiasokami.pl. odnośnie diety i nie mam żadnych problemów ze zdrowiem.
  patafil, 2017-08-09 13:50:48
 • avatar
  zgłoś
  Kiedy odezwie się leń...
  Na zmęczenie polecam krótką drzemkę (15-20 min.), oraz sok z marchewki, buraka, cytryny i szpinaku. Piję taki sok i zawsze stawia mnie na nogi. Przepis sprawdzony, a znalazłem go na terapiasokami.pl.
  patafil, 2017-08-29 11:26:31
 • avatar
  zgłoś
  Najlepsze jedzenie dla biegacza
  Do diety polecam pić soki owocowo-warzywne. Piję soki wg. https://www.terapiasokami.pl/trener-biegania-poleca-soki i mam lepsze wyniki w biegach, zwłaszcza długodystansowych. Bomba witaminowa robi swoje. Polecam.
  patafil, 2017-10-04 12:17:32
REKLAMA