Profil rudzia102

zgłoś
    Marcowy numer RW
    Widzę,że jeszcze nikt nie odpisał na ten post.
    Po pierwsze fajnie,że teraz RW jest co miesiąc. Co do treści to muszą to być artykuły zarówno dla tych co zaczynają, np ja i mój mąż, chętnie czytamy o technice prawidłowej, o MOTYWACJI podczas tych "gorszych" dni, o diecie, zdrowiu - fizjologii biegania; i artykuły dla tych co już długo biegają,żeby się nie znudzili RW i nadal mogli dowiedzieć się czegoś nowego.
    Wrócę do początkujących : fajnie wiedzieć co dzieje się w naszym organizmie podczas biegania i dobrze wiedzieć też w jaki sposób robić dobrą rozgrzewkę. Historie biegaczy to też bardzo interesująca sprawa i w ogóle artykuły o historii biegania jak się to wszystko zmieniało. Myślę,że prócz krótkich artykułów na "luzie" można zawrzeć też trochę naukowych. Nie wiem jak inni czytelnicy do tego podchodzą....piszcie!!
    Pozdrawiam
    rudzia102, 2011-03-04 10:19:44
    zgłoś
    Problem z zakupem Runner's World.
    Tesco na Pojezierskiej w Łodzi ma w sprzedaży Runner's do wiad. dla tych którzy są z Łodzi i gdyby w empiku zabrakło
    rudzia102, 2011-03-05 15:40:57
    zgłoś
    Jedzenie przed bieganiem
    A co jecie po bieganiu? Zwłaszcza rano jeśli biegacie bez śniadania, wiem,że to niezdrowe ale nie potrafię za dużo zjeść rano przed biegiem.
    rudzia102, 2011-03-06 19:11:15
    zgłoś
    dieta biegacza
    Co jeść,żeby nie przytyć. Zwiększony wysiłek fizyczny powoduje zwiększoną chęć na jedzenie, jak temu zaradzić? Macie jakieś sposoby? A może Was ten problem nie dotyczy?
    rudzia102, 2011-03-17 11:46:08
    zgłoś
    kwietniowy RW
    Wczoraj przyszedł pocztą kwietniowy numer RW. Na początku pomyślałam,że tematy z okładki jak z babskiego pisemka o dietach ale.....warto poczytać. Naprawdę fajny numer. Mnóstwo ciekawych artykułów, tylko tak dalej redakcjo
    rudzia102, 2011-03-26 13:58:07
    zgłoś
    dieta biegacza
    Czyli generalnie należy liczyć kalorie....
    rudzia102, 2011-03-29 18:37:32
REKLAMA