[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil swist

zgłoś
    Muza + bieganie...
    Ja również nie biegam z muzyką, może tylko jak baaardzo mi się nie chce wyjść na trening. Najzwyczajniej kable potrafią się zaplątać a słuchawki tylko zapocić. Dodatkowo jest bezpieczniej gdy biegnę przez miasto, słychać co się dzieje dookoła.
    PS. Jak już czasem słucham to ciężkie brzmienia, i nie po to by szybko biegać, to mnie uspokaja:D
    swist, 2011-08-10 09:53:57
    zgłoś
    Trening kompleksowy
    To z pewnością jest zróżnicowany trening. Potrzebna jest szybkość i wytrzymałość. Jednocześnie te wyniki na ocenę bdb wydaja się do ugryzienia i nie są super wyśrubowane (moim zdaniem). Nie zmienia to faktu, iż trzeba ciężko trenować. Wielki szacun.
    swist, 2011-08-17 12:50:50
    zgłoś
    Jedzenie przed bieganiem
    Z pewnością przed bieganiem nie można zjeść za dużo. Do trawienia potrzebujemy krwi w żołądku tej samej co podczas biegania. Gdy wyjdziemy biegać a zjedliśmy za dużo to możne być problem.
    Ja polecam 1-2 kromki + herbata i po godzinie można iść biegać.
    swist, 2011-08-17 15:44:54
    zgłoś
    motywacja
    Mnie motywuje ten filmik
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=XuPp2ye5ZrY&feature=player_embedded#at=22[/media]
    swist, 2011-08-17 15:53:05
    zgłoś
    Gdzie biegać - Wrocław
    W najbliższą sobotę ( 20.08.2011) we Wrocku będzie otwarcie nowej ścieżki biegowej (tzn. starej ale teraz z profesjonalnym oznaczeniem odległości). W parku zachodnim koło hali Orbita o godzinie 9:00. Fajnie by było gdyby nas biegaczy przyszło jak najwięcej. To był by znak dla władz miasta że jesteśmy silną i licząca się grupą a wtedy może takich ścieżek będzie więcej.
    swist, 2011-08-17 16:08:47
    zgłoś
    kontuzja achillesa
    Oba przypadki tu opisane przez Was to moim zdaniem zapalenie ścięgna/przyczepu Achillesa (zresztą tak jak to stwierdził lekarz). Znam parę osób które miały podobny problem i w ich przypadku nie obyło się bez 3-miesięcznej przerwy w treningach (niestety). Jest to jedna z najbardziej dokuczliwych i długo leczących się kontuzji. Moja porada jest taka że bez dodatkowej fizjoterapii (laser, krioterapia) nie ma szans na szybkie wyleczenie.
    Ważna sprawa! Ja (oraz znajomy) miałem taka kontuzję od nowych i jak się okazało minimalnie za małych butów. Może tu jest problem.
    swist, 2011-08-18 09:40:19
    zgłoś
    Pasta party przed zawodami
    Przyznam, że zawsze mam obiekcje co do kateringu organizowanego przed niektórymi zawodami, konkretnie do pasta-party. Jak na razie omijam te imprezy, a właściciele nie korzystam z nich z tego względu że obawiam się powikłań żołądkowych po czymś takim na zawodach. Jakie są wasze opinie na ten temat?
    swist, 2011-08-25 11:20:45
    zgłoś
    Wyjazd na maraton do Poznania!
    Jak w temacie. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłam na stronę www.pro-run.pl
    swist, 2011-10-06 09:46:53
    zgłoś
    Wyjazd na maraton do Poznania!
    'Swist' timestamp='1317887213' post='1497']<br />Jak w temacie. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłam na stronę www.pro-run.pl<br napisał(-a):
    <br /><br /><br />
    Link do artykułu: http://www.pro-run.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=40:wyjazd-na-maraton-do-poznania&catid=16:artykuy&Itemid=16
    swist, 2011-10-06 09:48:02
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij