[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil tomcat79

zgłoś
    Kolano - instrukcja obsługi
    Witam
    pojawił mi się problem z kolanem, nigdy do tej pory nic się z nim nie działo, aż do teraz. Biegałem od września do połowy lutego jakieś 100 km miesięcznie ( większość na bieżni ) w połowie lutego miałem operacje nosa i wróciłem do biegania w połowie marca( po twardym na dworze ) po kilku treningach pojawił się ból kolana. Zacząłem biegać zgodnie z poprzednim treningiem w spokojnieszym tempie i w weekend póki co biegałem tą samą odległość co na tygodniu, czyli 5 km / 30 min.
    Ze zdjęcia w artykule wygląda jakby to była rzepka ( ból od góry rzepki przenikający do wewnętrznej części kolana ). Po 10-15 min biegu ból prawie ustaje, po treningu się nasila np. kiedy wchodzę po schodach.
    Czy ktoś miał podobne doświadczenia ? Czy lecieć do lekarza, czy opuścić kilka treningów i znowu zacząć spokojnie ?
    Na razie kupiłem glukozaminę w saszetkach i pije ją codziennie z myślą że rozbiegam kolano i wszystko wróci do normy.
    tomcat79, 2011-04-05 09:32:22
    zgłoś
    biegi - lubelskie
    Witam
    właśnie wszedłem w wyszukiwarkę imprez biegowych, zakreśliłem dowolny dystans, dowolny termin i województwo lubelskie - znalazłem NIC
    Nie chce mi się wierzyć że naprawdę w lubelskim nie ma żadnej imprezy, a może jest, może ktoś z was wie ?
    tomcat79, 2011-04-12 20:02:35
    zgłoś
    Kolano - instrukcja obsługi
    Hey, dzieki za rade
    nie mialem cierpliwosci zeby czekac az dwa tygodnie, poczekalem tydzien i biegam ;-)
    Las mi wycieli, budują lotnisko wiec biegam po twardym. Zacząłem znowu powoli ale dzisiaj już biegłem normalnie.
    Zacząłem ćwiczyć "superzawiasy - cwiczenia z artykułu RK" zajmuje mi to kilka minut, piję glukazaminę w saszetach i jest okey,
    mam nadzieję ze problem już nie wróci bo nigdy nie miałem żadnych problemów z kolanami
    pzdr
    tomcat79, 2011-04-16 14:24:26
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij