[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil var55wppl

zgłoś
    Muzyka do biegania
    Sobota - do góry łeb, mega motywacja jak dla mnie :) poza tym, bardzo lubię epic music, takie batalistyczne dźwięki swietnie motywują do wysiłku :)
    var55wppl, 2014-12-30 17:56:36
    zgłoś
    Polar RS300X
    Jeśli to nie tajemnica, to ile zapłaciłeś za sensor GPS ? Pytałem w 2 sklepach i roznica cenowa była dosyc spora :)
    var55wppl, 2014-12-30 17:59:21
    zgłoś
    motywacja
    Czy tego typu motywacja na prawdę na Was działa ? Szczerze mowiąc, na mnie w ogóle. Na przykład bardziej motywuje mnie to gdy widzę że zwiększa się moja waga :)
    var55wppl, 2014-12-30 18:03:29
    zgłoś
    Trening z naciskiem na redukcję
    Niechcę zakładać nowego tematu dlatego podepnę się do tego. Otóż za młodziaka (16-17 lat) kupiłem sobie stepper i dosyc duzo na nim ćwiczyłem. W ciągu roku moje uda znacząco się rozrosły. Obecnie, nie sa one jedynie "zalane tłuszczem". Teraz chciałbym rozpocząć redukcje, i tu mam pytanie. Czy jezeli teraz będę biegał, czy jeździł na rowerze, to czy moje uda nie beda jeszcze bardziej sie rozrastać ?
    var55wppl, 2014-12-30 18:11:25
    zgłoś
    [Trasy biegowe] Kross w Warszawie?
    Zależy z jakiej dzielnicy jesteś :) Na tarchominie jest tez dużo fajnych terenów, ktore mozna uznać za trasy krossowe :)
    var55wppl, 2014-12-30 18:12:56
    zgłoś
    Spodenki biegowe
    Szkoda że nie ma artykułu o leginsach. Ja obecnie posiadam leginsy polskiej firmy Poundout, i muszę powiedzieć że są rewelacyjne. Mega fajny materiał i krój, w ogóle nie spadają z tyłka, są leciutkie, super się biega

var55wppl, 2014-12-30 18:50:52
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij