REKLAMA

Profil xcatharsisx

zgłoś
    pogoda vs bieganie
    Dziś biegałem przy bardzo silnym wietrze z dodatkiem deszczu... Patrząc za okno nie chce mi się wychodzic z domu w ogole nigdzie... cięzko ruszyc... Radosc z biegania w deszczu i przy tak silnym deszczu... w moim przypadku jest minimalna - wiadomo ze trzeba robic trening bo przygotowuję się do startu...
    zdecydowanie pogada działa na mnie strasznie demotywująco - a jak u was jest?
    biegacie w deszczu - wyprostowani z uśmiechem na ustach ? hehe
    xcatharsisx, 2011-02-05 17:52:22
    zgłoś
    testerzy butów Runnersa
    o co chodzi?
    xcatharsisx, 2011-02-27 17:48:02
    zgłoś
    prenumerata
    mam pytanie czy z chwilą gdy kończy się mi się prenumerata zostanę o tym poinformowany jakoś?
    nie wiem - mail?
    - wiadomośc dołączona do gazety?
    czy po prostu RW przestanie przychodzic?
    xcatharsisx, 2011-02-27 17:50:30
    zgłoś
    Kolano - instrukcja obsługi
    ja bym poczekał z dwa tygodnie i zaczął spokojnie... od jakiegos planu powrót do formy czy cos, i szukaj dróg po za miastem, jakies lasy czy pola...
    i daj znac czy jest cos lepiej bo ja tez mam problemy z kolanami ostatnio - a wydawało mi sie że twardy jestem:)
    xcatharsisx, 2011-04-11 20:15:37
    zgłoś
    49 Bieg Westerplatte
    Mam zamiar w tym roku złamac 45 min w biegu na 10km - pytanko o strategię biec równo dyszkę w okolicy 4.30 / km?
    czy pierwsze 2 km wolniej a potem gonic? dajcie znac... jak łamaliście 45min
    xcatharsisx, 2011-08-14 22:42:16
    zgłoś
    Garmin Forerunner 305
    moje pytnka do bardziej obeznanych użytkownikow:
    1) skoki tempa jak zminimalizowac? zmniejszyc wygładzenie? mi tempo skacze czasem z 6min/km do 5 min/km... co podczas biegu jest dosc irytujące...
    2) zgrywacie kazdy bieg zaraz po treningu na kompa? Pytam bo biegam z nim od tygodnia i zgrywam kazdy trening zaraz po, jeden raz zrobiłem inaczej i garmin połączył mi dwa biegi zrobił mi z dwóch jeden... Dodatkowo podczas zgrywania nastepuje ładowanie i po 1,5 tygodnia użytkowania mam pełną baterię
    3) Jakie wrażenia po treningach interwałowych? mnie czeka interwał we wtorek i to bedzie interwałowy debiut mojego garmina...
    xcatharsisx, 2011-08-14 22:48:17
1 ... 4 5 6
STRONA 6 z 6
REKLAMA