REKLAMA

Forum - Newsroom

Dyskusja do tematu: Koronawirus a bieganie: Czy można biegać? Nowe zasady

Czy można biegać w czasie pandemii koronawirusa? Czy wolno wychodzić z domu, żeby uprawiać sport? Czy treningi na świeżym powietrzu są zakazane? Czy policja karze biegaczy mandatami? W marcu i kwietniu w Polsce kilkukrotnie wprowadzano kolejne obostrzenia, które znacząco zmieniają m.in. zasady dotyczące aktywności fizycznej poza domem. Sprawdź, w jaki sposób obowiązujące aktualnie restrykcje wpływają na biegaczy.

Przejdź do artykułu
    przez ~Ania,
    2020-04-01 13:11:25

A co z osobami, które mieszkają w domkach jednorodzinnych na końcu świata i mają wejście zaraz do lasu mało uczeszczanego?

przez ~MR,
    2020-04-01 15:20:04

A do pracy i z pracy biegac mozna?!

przez ~Runner's World,
    2020-04-01 15:58:01

MR: Do pracy i z pracy biegać można, Twoje nogi są w tym przypadku traktowane jako środek transportu :) Ania: W lesie można biegać, trzeba tylko uważać na innych biegaczy i spacerowiczów, utrzymując od nich bezpieczny dystans :)

przez ~Andżej,
    2020-04-01 17:31:10

Ania, masz siedzieć na duuupie i posłusznie oglądać TVPiS !

przez ~Wwa,
    2020-04-01 18:02:47

Po lasach można biegać... OPROCZ lasu kabackiego

przez ~Michał,
    2020-04-02 07:14:47

Strona gov.pl już doprecyzowuje szczegóły i wprost jest napisane, że wolno biegać i jeździć na rowerze. Konferencja prasowa nie jest źródłem prawa. https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi

przez ~Biegacz,
    2020-04-02 12:26:20

Nie rozumiem trochę czemu służy ta dyskusja. Czy tak ciężko jest przez te parę tygodni nie biegać? też przestałem, nie chodzę na siłownię i nie robię innych fajnych rzeczy. Ale trudno czasem trzeba jesteśmy przyzwyczajeni do wolności i nas bolą ograniczenia. Zabrałem się za czytanie książek, gram w planszówki z dziewczyną i czekamy na normalność. Jest jasno napisane żeby nie wychodzić w celach sportowych i tyle. Jest wiele niuansów typu ja mieszkam sam w lesie, ja biegnę do pracy. Jasne. Ale te nakazy są pisane na szybko i nikt nie ma czasu teraz dokładnie ich pisać. Damy rade przesiedzieć :)

przez ~MM,
    2020-04-02 15:29:44

@Biegacz, dla niektórych bieganie ma również związek z zachowaniem zdrowia psychicznego. Cieszę się, że ty do tych osób nie należysz i możesz śmiało odpuścić jakikolwiek ruch, ale nie mierz wszystkich swoją miarą.

przez ~Pola,
    2020-04-02 18:17:41

Mieszkam na wsi pytanie czy mogę biegać sama po drogach polnych to chyba nie jest zabronione?

przez ~Pola,
    2020-04-02 18:18:55

Mieszkam na wsi pytanie czy mogę biegać sama po drogach polnych?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA