Kalendarz biegowy

Biegun OCR Mud Race

09.04.2022
data zawodów
08:00
godzina startu
Gdynia
woj.pomorskie
pokaż na mapie
dystans 5 km
rodzaj biegu Przeszkodowy
limit czasu
atest trasy nie
koszt wpisowego/pakietu startowego brak danych
okres zapisów brak danych- 03.04.2022
organizatorFundacja OCREvents
biuro zawodówAdventure Park Kolibki ul. Bernadowska1 Gdynia
tel.793243485
opis biegu

BIEGUN OCR to wyjątkowy bieg przeszkodowy!
Malowniczy teren oraz autorskie przeszkody okryły się legendą wśród miłośników OCR. Niepowtarzalna atmosfera biegu organizowanego na terenie Kolibki Adventure Park Gdynia oraz OCR Park przyciąga biegaczy z całego kraju już od 2014 roku.
Ciekawa formuła dowolnej liczny okrążeń sprawia, że zawody cieszą się popularnością zarówno wśród nowicjuszy, jak i czołowych polskich zawodników. Bieg skonstruowany jest tak aby każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym , że sprawdza swoje umiejętności.
ROZPOCZYNAMY SEZON BIEGOWY NA BIEGUNie!
Już w weekend 9-10 kwietnia zapraszamy wszystkich miłośników biegów przeszkodowych na oficjalne otwarcie sezonu 2022! Jakie nowości czekają Was podczas pierwszej edycji Biegun OCR – Mud Race? Oprócz kultowych już kategorii jak Open, Elite, Bieg Rodzinny czy B4 – Before wprowadzamy nowe formuły dla naszych najmłodszych biegaczy, za którymi rodzice już nie nadążają!
Biegun KIDS oraz Biegun JUNIOR zostały stworzone z myślą o małych mistrzach Polskiego OCR. Specjalnie przygotowana trasa dla dzieci w grupach wiekowych 6-8, 9-10 i 11-12 lat pozwoli im na sprawdzenie swoich umiejętności podczas startu indywidualnego. Juniorzy (13-16 lat) natomiast, będą mogli spróbować swoich sił na ok. 3 km trasie z uproszczonymi przeszkodami kategorii Open.
Kategoria Rodzinna zostaje odświeżona i ujednolicona. Wprowadzamy do niej również więcej koloru! Wystartujcie całą rodzinką, przygotujcie oryginalne stroje, które nadadzą rozpoznawalności Waszej drużynie, wyróżnijcie się spośród tłumu i zgarnijcie dodatkowe punkty za styl! Przywracamy tu zasadę „DOBRA ZABAWA TO PODSTAWA”!
Kolejną nowością jest wprowadzenie podziału na kategorię Elite oraz Elite PRO. Wszystkich, którym rywalizacja na poziomie Open już nie wystarcza, jednak przed wejściem na „wyższy” poziom blokują ich rygorystyczne zasady FISO zapraszamy do kategorii Elite o złagodzonych zasadach. Natomiast dla OCRowych Dzików, którzy w kategorii Elite czują się jak ryby w wodzie, jedno podejście do przeszkody motywuje ich do działania, a im trudniejsza trasa tym większa chęć rywalizacji, stworzyliśmy oddzielną kategorię – ELITE PRO.
Zaciekawiony? Wpadnij, sprawdź, doświadcz!
Do zobaczenia na linii startu!

Inne biegi w okolicy w tym terminie
02.07.2022

Biegun OCR Obstacle Rush

Przeszkodowy

5 km

Gdynia

woj.pomorskie

27.08.2022

Bieg Morskiego Komandosa

Inny

23 km

Gdynia

woj.pomorskie

22.10.2022

Biegun OCR OCR Madness

Przeszkodowy

5 km

Gdynia

woj.pomorskie

}