Kalendarz biegowy

HUNTRUN Ełk Dziczek | Sobota

08.07.2023
data zawodów
12:30
godzina startu
Ełk
woj.warmińsko-mazurskie
pokaż na mapie
dystans 1km
rodzaj biegu Trailowy , Przełajowy , Przeszkodowy
limit czasu
atest trasy nie
koszt wpisowego/pakietu startowego 59 zł - 69 zł
okres zapisów 05.02.2023- 02.07.2023
organizatorHunt Run
biuro zawodówAdres: Parkowa 9, 19-305 Ełk
tel.793429802
opis biegu

Lubimy robić imprezy w klimatycznych miejscówkach.

Nie inaczej jest tym razem. Do naszego zacnego grona dołącza Ełk. Oj to będzie bardzo błotna impreza. Biegi na dystansie od 1 km do 18 km. I ten klimat. Jeziorko, plaża i słoneczko.

Ełk słynie ze swojej gościnności i zróżnicowania terenu. Spodziewaj się dużo wody i błota. W naszym miasteczku nie zabraknie atrakcji dla każdego, a wieczorami zaś czekają Cię imprezy muzyczne na plaży – w iście letnim klimacie.

Dla fanów natury niedaleko znajduje się pole namiotowe. Więc powiedz czy może być lepiej w wakacje? Dlatego nie czekaj i już się zapisz.

Bilety znikają jak papier toaletowy z półek na początku pandemii

Dziczek to coś dla Twojego szkraba.

Dzięki nam możesz pokazać dziecku, że sport i aktywność to super zabawa. A pewnie widzisz, że w ostatnich czasach młodsze pokolenia mają w tym spore braki. I nic nie zapowiada się, żeby było lepiej.
To świetny pierwszy krok dla Twojego dziecka w kierunku sportu lub aktywności. Twoja pociecha będzie mogła się wyszaleć, zaprawić oraz podbudować koordynację. A Ty w każdej chwili możesz jej pomóc na trasie.
Więc jeżeli szukałeś pomysłu jak w ciekawy sposób pokazać dziecku frajdę z aktywności to Dziczek jest dla niego świetnym startem.

To co, namówiłem?

Dziczek to bieg skierowny do osób od lat 3. Bieg ten należy do kategorii biegów OCR/biegów z przeszkodami, i jest jednym z najlepszych w swojej kategorii.

#alohadziku #huntrun #kozieniceidealnenaszczęście #kozieniceidealnenabieganie #kozieniceidealnenaodpoczynek #kotelnica #kotelnicabiałczańska #elk #elktuwracam #alohadziki #NajdzikszyBiegSezonu #kozienice #ełk #polowanienabiegaczy #biegiocr #ocr

Inne biegi w okolicy w tym terminie
08.07.2023

HUNTRUN Ełk Mocarny Dzik | Sobota

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

18km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

08.07.2023

HUNTRUN Ełk Hardy Dzik | Sobota

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

10km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

09.07.2023

HUNTRUN Ełk Dobry Dzik | Niedziela

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

6km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

}