Kalendarz biegowy

HUNTRUN Ełk Family Dzik | Niedziela

09.07.2023
data zawodów
11:45
godzina startu
Ełk
woj.warmińsko-mazurskie
pokaż na mapie
dystans 4km
rodzaj biegu Trailowy , Przełajowy , Przeszkodowy
limit czasu
atest trasy nie
koszt wpisowego/pakietu startowego 119 zł - 159 zł
okres zapisów 05.02.2023- 02.07.2023
organizatorHunt Run
biuro zawodówAdres: Parkowa 9, 19-305 Ełk
tel.793429802
opis biegu

Lubimy robić imprezy w klimatycznych miejscówkach.

Nie inaczej jest tym razem. Do naszego zacnego grona dołącza Ełk. Oj to będzie bardzo błotna impreza. Biegi na dystansie od 1 km do 18 km. I ten klimat. Jeziorko, plaża i słoneczko.

Ełk słynie ze swojej gościnności i zróżnicowania terenu. Spodziewaj się dużo wody i błota. W naszym miasteczku nie zabraknie atrakcji dla każdego, a wieczorami zaś czekają Cię imprezy muzyczne na plaży – w iście letnim klimacie.

Dla fanów natury niedaleko znajduje się pole namiotowe. Więc powiedz czy może być lepiej w wakacje? Dlatego nie czekaj i już się zapisz.

Bilety znikają jak papier toaletowy z półek na początku pandemii

Szukasz fajnego miejsca na spędzenie czasu z rodziną? Szukasz pomysłu jak połączyć dobrą zabawę z aktywnością fizyczną? A może dopiero zaczynasz przygodę z biegami ?

Nie musisz szukać dalej, bo mamy coś dla Was.

Pakujcie się i dawajcie do nas. Family Dzik już na Was czeka.

Z nami spędzicie czas na luzie i aktywnie. Wzbudzicie ducha walki u waszej pociechy, a ona będzie dumna, że ma takich rodziców. Możesz również zebrać”rodzinę” ( kuzyn, kuzynka, brat, siostra, przyjaciele, ekipa z pracy) i wystartować na pierwszym z naszych dystansów. Nic tak mocno nie spaja jak wspólna wygrana i sukces.

Możecie przyjechać pod namiot i się dobrze pobawić. Przecież nie samym bieganiem człowiek żyje.Atrakcji na pewno nie zabraknie. Zabierzcie znajomych i przyjedźcie w parę rodzin. A jak nie, to na miejscu poznacie nowych.

Jeżeli jesteście aktywną rodzinką która nie lubi się nudzić, szuka nowych ciekawych wrażeń oraz dobrej weekendowej zabawy to Family Dzik może być dla Was idealnym rozwiązaniem.
Jeśli zaczynasz swoją karierę biegową, chcesz spróbować czegoś lekkiego na początek, pobiec z rodziną lub grupą znajomych to Family Dzik jest dla Was idealnym rozwiązaniem.

Family Dzik to bieg skierowny do osób od lat 5 (z rodzicami). Bieg ten należy do kategorii biegów OCR/biegów z przeszkodami, i jest jednym z najlepszych w swojej kategorii.

#alohadziku #huntrun #kozieniceidealnenaszczęście #kozieniceidealnenabieganie #kozieniceidealnenaodpoczynek #kotelnica #kotelnicabiałczańska #elk #elktuwracam #alohadziki #NajdzikszyBiegSezonu #kozienice #ełk #polowanienabiegaczy #biegiocr #ocr

Inne biegi w okolicy w tym terminie
08.07.2023

HUNTRUN Ełk Mocarny Dzik | Sobota

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

18km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

08.07.2023

HUNTRUN Ełk Hardy Dzik | Sobota

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

10km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

08.07.2023

HUNTRUN Ełk Dziczek | Sobota

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

1km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

}