Kalendarz biegowy

HUNTRUN Ełk Hardy Dzik | Sobota

08.07.2023
data zawodów
10:15
godzina startu
Ełk
woj.warmińsko-mazurskie
pokaż na mapie
dystans 10km
rodzaj biegu Trailowy , Przełajowy , Przeszkodowy
limit czasu
atest trasy nie
koszt wpisowego/pakietu startowego 169 zł - 229 zł
okres zapisów 05.02.2023- 02.07.2023
organizatorHunt Run
biuro zawodówAdres: Parkowa 9, 19-305 Ełk
tel.793429802
opis biegu

Lubimy robić imprezy w klimatycznych miejscówkach.

Nie inaczej jest tym razem. Do naszego zacnego grona dołącza Ełk. Oj to będzie bardzo błotna impreza. Biegi na dystansie od 1 km do 18 km. I ten klimat. Jeziorko, plaża i słoneczko.

Ełk słynie ze swojej gościnności i zróżnicowania terenu. Spodziewaj się dużo wody i błota. W naszym miasteczku nie zabraknie atrakcji dla każdego, a wieczorami zaś czekają Cię imprezy muzyczne na plaży – w iście letnim klimacie.

Dla fanów natury niedaleko znajduje się pole namiotowe. Więc powiedz czy może być lepiej w wakacje? Dlatego nie czekaj i już się zapisz.

Bilety znikają jak papier toaletowy z półek na początku pandemii

Siedzisz przed kompem w pracy i się nudzisz?
Jesteś raczej aktywną osobą i szukasz dodatkowych wrażeń?

W takim razie Hardy Dzik jest dla Ciebie.

W tym biegu spotkasz różnych gagatków. Takich którzy biegają regularnie, ale zwykły bieg ich nudzi. Również tych okazjonalnych i takich co w ogóle nie biegają. Niektórzy gdzieś na filmie zobaczyli że 10 km jest dla każdego. To przyjechali.
Natrafisz tu na osoby które oprócz tego, że lubią się upaprać w błocie i se strzelić fotkę, to są otwarci na nowe znajomości i weekendowy melanż. Spotkasz tutaj fajne dziewczyny, jak również i fajnych facetów. Na jednej imprezie mieliśmy potrójne zaręczyny. Więc kto wie, może nawet poznasz miłość życia?

Życie płata różne figle.

Jest to nasz najpopularniejszy dystans. Tutaj poczujesz pełnię klimatu naszej imprezy. Więc jeśli szukasz przygody, chcesz się zmotywować do ruchu i dobrze zabawić to Hardy Dzik czeka na Ciebie.

Hardy Dzik to bieg skierowny do osób od lat 16. Bieg ten należy do kategorii biegów OCR/biegów z przeszkodami, i jest jednym z najlepszych w swojej kategorii.

#alohadziku #huntrun #kozieniceidealnenaszczęście #kozieniceidealnenabieganie #kozieniceidealnenaodpoczynek #kotelnica #kotelnicabiałczańska #elk #elktuwracam #alohadziki #NajdzikszyBiegSezonu #kozienice #ełk #polowanienabiegaczy #biegiocr #ocr

Inne biegi w okolicy w tym terminie
08.07.2023

HUNTRUN Ełk Mocarny Dzik | Sobota

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

18km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

08.07.2023

HUNTRUN Ełk Dziczek | Sobota

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

1km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

09.07.2023

HUNTRUN Ełk Dobry Dzik | Niedziela

Trailowy, Przełajowy, Przeszkodowy

6km

Ełk

woj.warmińsko-mazurskie

}