[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.2

Biegowe zdjęcie roku 2016: oto zwycięzcy!

Trzecia edycja konkursu "Biegowe zdjęcie roku Runner's World" dobiegła końca. Po emocjonującym głosowaniu internautów i burzliwych obradach redakcji spośród kilkuset nadesłanych zdjęć ostatecznie wyłonionych zostało 10 prac, których autorzy zasłużenie zdobywają buty do biegania Under Armour Gemini 3.

Jak w poprzednich latach rywalizacja była zacięta, a wybór bardzo trudny. Po raz kolejny nasz fotograficzny plebiscyt wzbudził ogromne zainteresowanie, a wysoka jakość nadesłanych zdjęć sprawiła, że obrady redakcyjnego jury były wyjątkowo długie i burzliwe. Zapraszamy do obejrzenia galerii najlepszych zdjęć konkursu "Biegowe zdjęcie roku Runner's World 2016". Laureatom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia galerii zwycięskich zdjęć oraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok!

Przy okazji przypominamy, że na wasze fotograficzne wspomnienia z biegania czekamy nie tylko przy okazji "Biegowego zdjęcia roku RW" - w każdym numerze RW wybieramy zdjęcie miesiąca, za które również można zdobyć cenną nagrodę, głównie sprzęt sportowy oraz książki poświęcone bieganiu. Jeśli chcesz się pochwalić swoją fotką, wyślij ją na adres rw@mpp.pl.

REKLAMA

REKLAMA

Demon prędkości Tytuł zdjęcia: Demon prędkości

REKLAMA

REKLAMA

Nie wygram, to się chociaż schłodzę Tytuł zdjęcia: Nie wygram, to się chociaż schłodzę

REKLAMA

REKLAMA

Run! Tytuł zdjęcia: Run!

REKLAMA

REKLAMA

Skupienie i wewnętrzny upór Tytuł zdjęcia: Skupienie i wewnętrzny upór

REKLAMA

REKLAMA

The Castel Run w Wałbrzychu. Sceneria jak w Robin Hołdzie! Tytuł zdjęcia: The Castel Run w Wałbrzychu. Sceneria jak w Robin Hołdzie!

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij