Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.2

Biegowe zdjęcie roku 2016: oto zwycięzcy!

Trzecia edycja konkursu "Biegowe zdjęcie roku Runner's World" dobiegła końca. Po emocjonującym głosowaniu internautów i burzliwych obradach redakcji spośród kilkuset nadesłanych zdjęć ostatecznie wyłonionych zostało 10 prac, których autorzy zasłużenie zdobywają buty do biegania Under Armour Gemini 3.

Jak w poprzednich latach rywalizacja była zacięta, a wybór bardzo trudny. Po raz kolejny nasz fotograficzny plebiscyt wzbudził ogromne zainteresowanie, a wysoka jakość nadesłanych zdjęć sprawiła, że obrady redakcyjnego jury były wyjątkowo długie i burzliwe. Zapraszamy do obejrzenia galerii najlepszych zdjęć konkursu "Biegowe zdjęcie roku Runner's World 2016". Laureatom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia galerii zwycięskich zdjęć oraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok!

Przy okazji przypominamy, że na wasze fotograficzne wspomnienia z biegania czekamy nie tylko przy okazji "Biegowego zdjęcia roku RW" - w każdym numerze RW wybieramy zdjęcie miesiąca, za które również można zdobyć cenną nagrodę, głównie sprzęt sportowy oraz książki poświęcone bieganiu. Jeśli chcesz się pochwalić swoją fotką, wyślij ją na adres rw@mpp.pl.

Demon prędkości Tytuł zdjęcia: Demon prędkości
Nie wygram, to się chociaż schłodzę Tytuł zdjęcia: Nie wygram, to się chociaż schłodzę
Run! Tytuł zdjęcia: Run!
Skupienie i wewnętrzny upór Tytuł zdjęcia: Skupienie i wewnętrzny upór
The Castel Run w Wałbrzychu. Sceneria jak w Robin Hołdzie! Tytuł zdjęcia: The Castel Run w Wałbrzychu. Sceneria jak w Robin Hołdzie!

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij