Biegowe zdjęcie roku 2016: oto zwycięzcy!

Trzecia edycja konkursu "Biegowe zdjęcie roku Runner's World" dobiegła końca. Po emocjonującym głosowaniu internautów i burzliwych obradach redakcji spośród kilkuset nadesłanych zdjęć ostatecznie wyłonionych zostało 10 prac, których autorzy zasłużenie zdobywają buty do biegania Under Armour Gemini 3.

Jak w poprzednich latach rywalizacja była zacięta, a wybór bardzo trudny. Po raz kolejny nasz fotograficzny plebiscyt wzbudził ogromne zainteresowanie, a wysoka jakość nadesłanych zdjęć sprawiła, że obrady redakcyjnego jury były wyjątkowo długie i burzliwe. Zapraszamy do obejrzenia galerii najlepszych zdjęć konkursu "Biegowe zdjęcie roku Runner's World 2016". Laureatom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia galerii zwycięskich zdjęć oraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok!

REKLAMA

Przy okazji przypominamy, że na wasze fotograficzne wspomnienia z biegania czekamy nie tylko przy okazji "Biegowego zdjęcia roku RW" - w każdym numerze RW wybieramy zdjęcie miesiąca, za które również można zdobyć cenną nagrodę, głównie sprzęt sportowy oraz książki poświęcone bieganiu. Jeśli chcesz się pochwalić swoją fotką, wyślij ją na adres [email protected]

REKLAMA

REKLAMA

Demon prędkości
Tytuł zdjęcia: Demon prędkości

REKLAMA

REKLAMA

Nie wygram, to się chociaż schłodzę
Tytuł zdjęcia: Nie wygram, to się chociaż schłodzę

REKLAMA

REKLAMA

Run!
Tytuł zdjęcia: Run!

REKLAMA

REKLAMA

Skupienie i wewnętrzny upór
Tytuł zdjęcia: Skupienie i wewnętrzny upór

REKLAMA

REKLAMA

The Castel Run w Wałbrzychu. Sceneria jak w Robin Hołdzie!
Tytuł zdjęcia: The Castel Run w Wałbrzychu. Sceneria jak w Robin Hołdzie!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA