Czytelnik na okładkę RW: oto finaliści!

Wybór był trudny, dyskusje jury burzliwie, ale w końcu się udało - znamy już 10 finalistów pierwszego konkursu "Czytelnik na okładkę RW"! Zdjęcie jednego z nich już wkrótce znajdzie się na okładce naszego magazynu. Uwaga! Wy też będziecie mogli wybrać swojego faworyta.

Czytelnik na okładkę RW 2013 RW

Pierwszy w historii konkurs "Czytelnik na okładkę Runner's World" powoli zbliża się ku końcowi, czyli momentu, w którym zdjęcie jego zwycięzcy ozdobi pierwszą stronę naszego magazynu. Jurorzy już zdecydowali, kto zakwalifikował się do ścisłego finału, chociaż przyznają, że wybór tej dziesiątki nie był wcale łatwy. Na naszą akcję, zainaugurowaną podczas expo przed kwietniowym Orlen Warsaw Marathon na Stadionie Narodowym, gdzie każdy biegacz mógł sobie zrobić "okładkowe" zdjęcie na naszym stanowisku, odpowiedzieliście bowiem ochoczo i masowo.

Dziesiątka w finale

Spośród kilkuset nadesłanych zgłoszeń udało się ostatecznie wyłonić finałową dziesiątkę biegaczy, którzy w opinii jurorów mogą pochwalić się sylwetkami i historiami, które stanowią najlepszy dowód na to, że kierowanie się - zarówno w treningu, jak i życiu codziennym - zasadami Runner’s World pozwala lepiej żyć i biegać. Panie i panowie, oto nasi finaliści (w kolejności alfabetycznej):

  1. Karolina Gutkowska z Warszawy
  2. Aureliusz Kosendiak z Wrocławia
  3. Patryk Kowalski z Poznania
  4. Dariusz Król z Wołomina
  5. Grzegorz Kruszyński z Pruszkowa
  6. Michał Sawicz z Gdańska
  7. Jarosław Skiba z Poznania
  8. Małgorzata Stankiewicz z Warszawy
  9. Elżbieta Symonowicz z Zielonej Góry
  10. Monika Wiatr z Lublina

Wszystkim Czytelnikom, którzy nadesłali swoje zgłoszenia, serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Oglądając wasze zdjęcia i czytając wasze historie, utwierdzaliśmy się coraz bardziej w przekonaniu, że bieganie w Polsce czeka świetlana przyszłość. Tacy pasjonaci, jak wy, to nie tylko wspaniała wizytówka tego sportu - dzięki wam "zarażonych" bieganiem każdego dnia jest coraz więcej i więcej. Liczymy, że otrzymamy wasze zgłoszenia także podczas kolejnych edycji naszego konkursu.

Jurorzy myślą, wy głosujecie

Co dalej? Jurorzy muszą teraz przystąpić do drugiego etapu naszego konkursu, czyli wyboru najlepszego z najlepszych. Mamy nadzieję, że pomożecie im w selekcji, licznie oddając swoje głosy w głosowaniu internetowym, które już w najbliższy wtorek, 13 sierpnia, rozpocznie się na naszej stronie. Podczas głosowania przedstawimy wam zdjęcia i historie nadesłane na konkurs przez naszych finalistów, abyście mogli podjąć maksymalnie obiektywną decyzję.

Zastrzegamy jednak, że ostateczny wybór redakcyjnego jury, które jest ciałem niezależnym i w swych opiniach niezawisłym, może się różnić od wyników głosowania internautów.

Link do głosowania internautów znajdziecie na stronie głównej RW. O głosowaniu będziemy również informować na naszych profilach na Facebooku, Google+ oraz NK.

Partnerem tegorocznej edycji konkursu "Czytelnik na okładkę RW" jest firma Samsung, której dziękujemy za udostępnienie urządzenia wielofunkcyjnego Samsung CLX-3305W podczas sesji fotograficznej w czasie expo przed Orlen Warsaw Marathon.

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}