[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czytelnik na okładkę RW: rusza głosowanie!

Który z finalistów konkursu Czytelnik na okładkę RW 2013 jest Twoim zdaniem najlepszym kandydatem do okładkowego zdjęcia? Weź udział w głosowaniu internautów i pomóż jurorom w wyborze zwycięzcy pierwszej edycji naszego konkursu!

Czytelnik na okładkę RW 2013 - głosowanie internautów

Jurorzy pierwszego w historii polskiego wydania Runner's World konkursu "Czytelnik na okładkę RW 2013" wyłonili już finałową dziesiątkę. Teraz czeka ich trudne zadanie wybrania spośród nich jednej osoby, którego zdjęcie ozdobi wkrótce pierwszą stronę naszego magazynu.

Tymczasem chcemy się dowiedzieć, który z 10 finalistów zdaniem naszych Czytelników najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na okładce Runner's World. Który z nich przedstawił najbardziej interesującą historię biegową? Czyja sylwetka to najlepszy dowód na to, że kierowanie się zasadami Runner’s World pozwala lepiej żyć i biegać? Wasza opinia z pewnością pomoże jurorom w dokonaniu słusznego wyboru (choć zastrzegamy, że jury jest absolutnie niezależne w swoich decyzjach). Dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w internetowym głosowaniu na najlepszego z najlepszych!

REKLAMA

Jak głosujemy?

Zasady głosowania są proste:

podczas głosowania przyznajecie każdemu z uczestników finału od 1 do 5 punktów (1 - ocena najniższa, 5 - ocena najwyższa)

zwycięzcą głosowania zostanie ten finalista konkursu, który dostanie od Was najwięcej punktów

głosować możecie codziennie, ale zliczany będzie tylko 1 głos z każdego dnia

głosowanie trwa do 15 września do północy

termin ogłoszenia wyników głosowania internautów podany zostanie w późniejszym terminie

Zapraszamy wszystkich do udziału w głosowaniu!

 

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij