Czytelnik na okładkę RW: rusza głosowanie!

Który z finalistów konkursu Czytelnik na okładkę RW 2013 jest Twoim zdaniem najlepszym kandydatem do okładkowego zdjęcia? Weź udział w głosowaniu internautów i pomóż jurorom w wyborze zwycięzcy pierwszej edycji naszego konkursu!

Czytelnik na okładkę RW 2013 - głosowanie internautów

Jurorzy pierwszego w historii polskiego wydania Runner's World konkursu "Czytelnik na okładkę RW 2013" wyłonili już finałową dziesiątkę. Teraz czeka ich trudne zadanie wybrania spośród nich jednej osoby, którego zdjęcie ozdobi wkrótce pierwszą stronę naszego magazynu.

Tymczasem chcemy się dowiedzieć, który z 10 finalistów zdaniem naszych Czytelników najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na okładce Runner's World. Który z nich przedstawił najbardziej interesującą historię biegową? Czyja sylwetka to najlepszy dowód na to, że kierowanie się zasadami Runner’s World pozwala lepiej żyć i biegać? Wasza opinia z pewnością pomoże jurorom w dokonaniu słusznego wyboru (choć zastrzegamy, że jury jest absolutnie niezależne w swoich decyzjach). Dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w internetowym głosowaniu na najlepszego z najlepszych!

Jak głosujemy?

Zasady głosowania są proste:

podczas głosowania przyznajecie każdemu z uczestników finału od 1 do 5 punktów (1 - ocena najniższa, 5 - ocena najwyższa)

zwycięzcą głosowania zostanie ten finalista konkursu, który dostanie od Was najwięcej punktów

głosować możecie codziennie, ale zliczany będzie tylko 1 głos z każdego dnia

głosowanie trwa do 15 września do północy

termin ogłoszenia wyników głosowania internautów podany zostanie w późniejszym terminie

Zapraszamy wszystkich do udziału w głosowaniu!

 

RW

REKLAMA
}