[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Dama ze złą suczką, czyli sztuka w biegowym świecie

Ania wystartowała w zawodach w stroju, który był współczesną wersją obrazu "Damy z łasiczką". Ona była damą, ale łasiczkę zastąpiła jej suczka Coco. Przeczytaj list biegaczki o wielu twarzach, która była już Wojowniczym Żółwiem Ninja, pterodaktylem i astronautą.

Festiwal Biegowy w Krynicy, Bieg Przebierańców, bieganie w przebraniu Ania w swoim przebraniu "Damy ze złą suczką" / fot. archiwum prywatne

Jako Ambasadorka Festiwalu Biegowego w Krynicy miałam przyjemność po raz piąty wziąć udział w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu. Była to również kolejna okazja, by puścić wodze fantazji i na jeden dzień stać się kimś zupełnie innym niż biegaczką, którą na co dzień jestem.

Co roku biorę udział w Biegu Przebierańców i prezentuję moje kolejne alter ego. Jako kobieta o wielu twarzach, byłam już Wojowniczym Żółwiem Ninja, pterodaktylem, tyranozaurem i astronautą. W tym roku krynicki deptak zaniemówił na widok... żywego dzieła sztuki, jaką okazała się Dama ze złą suczką!

REKLAMA

Inspirowana dziełem autorstwa Leonardo da Vinci, współczesna wersja "Damy z łasiczką" oczarowała biegaczy i kibiców, by chwilę później dystyngowanym krokiem damy mediolańskiego dworu, wspiąć się na najwyższy stopień podium i wygrać nagrodę za najlepszy kostium! Cudownie było sprawić, by słynne płótno renesansowego mistrza ożyło na jeden dzień i wymknęło się z Muzeum Czartoryskich wprost do małopolskiej stolicy biegowej.

Rolę złej suczki na podobieństwo łasiczki odgrywała moja suczka chihuahua - Coco, która z resztą zeszłego roku towarzyszyła mi jako mała astronautka. To trzecie podium, na którym mi towarzyszyła, co prawdopodobnie czyni ją najbardziej utytułowanym pieskiem tej rasy w środowisku biegowym.

Po raz kolejny Festiwal Biegowy pokazał, że nawet w świecie rządzącym się adrenaliną i wysiłkiem fizycznym jest czas na śmiech i czas na... SZTUKĘ! Sama staram się splatać ze sobą te pozornie odległe dziedziny, bo jak mówi moje hasło biegowe: "Jestem kobietą biegającą i żadnego wyzwania się nie boję!".

Strój Ani w porównaniu do oryginału


List Ani został opublikowany w październikowym numerze magazynu RW. Zobacz więcej: Przejrzyj październikowy Runner's World strona po stronie.

Przypominamy, że czekamy na Wasze listy, zdjęcia i komentarze. Wiadomości wyślij na: rw@mpp.pl. W każdym miesiącu najlepsze listy i zdjęcia publikujemy w papierowym wydaniu magazynu RW, a ich autorzy otrzymują od nas w nagrodę sprzęt biegowy.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij