[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Dorota Gardias: Bieganie dodaje mi energii

Dorota Gardias, prezenterka i dziennikarka telewizyjna, biega od 3 lat, pokonując tygodniowo około 10 kilometrów. Często od tego co powie na antenie w prognozie pogody zależy jak będzie wyglądał Twój trening. Ale pogoda na bieganie jest zawsze. 

Dorota Gardias, biegający celebryci, pogoda do biegania, znani biegacze Dorota Gardias lubi biegać z dzieckiem / fot. Wojciech Wójtowicz

Biegam, bo nie mam czasu na siłownię, a wychodząc na trening z moją córką, mamy zaliczony spacer, a ja lepszą formę.

Zaraziłam się bieganiem przez przypadek. Znajoma powiedziała mi, że są specjalne wózki do biegania. Spróbowałam i... tak już zostało.

REKLAMA

Mój najgorszy bieg to ten pierwszy. Oczywiście byłam za ambitna i na trasie paliły mnie płuca, a na drugi dzień schodziłam tyłem po schodach.

Mój najlepszy bieg to pierwszy start w zawodach, w biegu charytatywnym na 5 km w Białymstoku. Emocje startowe i świadomość, że pomagasz innym w tak prosty sposób, sprawiły, że biegłam jak na skrzydłach.

Zawsze na bieg zabieram butelkę wody. Nie biegam tak długich dystansów, by potrzebować izotoników czy żeli, a pulsometr też mi nie jest potrzebny, by mieć frajdę.

Nie lubię, gdy ktoś pluje na trasie i kiedy jest zimno.

Najfajniejsze spotkanie biegowe miałam, kiedy na mecie spotkałam swoich znajomych, o których pasji biegowej nie wiedziałam. Bieganie zbliża.

Moja ulubiona trasa to Łazienki, wokół osiedla Wilanów, a teraz ścieżki na moim Powsinie.

Chciałabym pobiec na zawodach w Paryżu.

Mój biegowy cel zawsze jest taki sam. Ponieważ nie próbuję bić swoich życiowych rekordów, to najważniejsze jest biegać, by po prostu dobrze się czuć.

Dorota nie lubi prognozować wyników swoich biegów. Ale zawsze wraca z nich pogodna.

Kiedy nie biegam na treningu, to biegam za moją córką. A jak mam czas, to wskakuję na rower.

Asfalt czy Teren? Teren.

5 km czy półmaraton? 5 km.

Legginsy czy szorty? Legginsy.

Motywacją do treningu jest dla mnie to uczucie, kiedy mam wrażenie, że uleciało ze mnie powietrze. I wiem, że bieg znowu naładuje mnie energią. No i oczywiście motywuje mnie dobra pogoda.

RW 04/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij