I Ty możesz być na okładce RW!

Polska edycja RW po raz pierwszy ogłasza konkurs dla swoich Czytelniczek i Czytelników, w którym główną nagrodą jest profesjonalna sesja fotograficzna i zdjęcie na okładce naszego magazynu! Inauguracja akcji już za tydzień podczas Orlen Warsaw Marathon.

Czytelnik na okładkę RW 2013 RW

Chcesz znaleźć się na okładce "Runner’s World"? Uważasz, że Twoja sylwetka i biegowa historia to najlepszy dowód na to, że kierowanie się - zarówno w treningu, jak i życiu codziennym - zasadami Runner’s World pozwala lepiej żyć i biegać? W takim razie weź udział w naszym konkursie!

Inauguracja naszej akcji odbędzie się 20 kwietnia 2013 roku w Warszawie przed Orlen Warsaw Marathon. Tego dnia, podczas expo przed biegiem, zapraszamy na stanowisko "Runner’s World" przy Stadionie Narodowym. Będziemy tam na Ciebie czekać ze sprzętem fotograficznym i studiem wyposażonym przez firmę Samsung w sprzęt umożliwiający profesjonalny druk. Wykonane zdjęcie Twojej postaci wmontujemy w szablon okładki Runner’s World, a wydruk wręczymy Ci na pamiątkę.

Jeśli zaś chcesz pojawić się na prawdziwej okładce "Runner's World", zrób kolejny krok i wypełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu "Czytelnik na okładkę RW"!

Zasady konkursu są bardzo proste:

1. Biegaczki i biegacze będą mogli nadsyłać swoje zdjęcia i historie, wysyłając zgłoszenie poprzez formularz konkursowy na naszej stronie internetowej.

2. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 czerwca 2013 roku.

3. W połowie lipca wyłonionych zostanie 10 finalistów, spośród których redakcja "Runner’s World" wybierze laureata konkursu. Swoich faworytów będą mogli wskazać również Czytelnicy RW, biorąc udział w głosowaniu internetowym.

4. Zwyciężczyni bądź zwycięzca konkursu pojawi się na okładce jednego z jesiennych wydań polskiej edycji "Runner’s World".

Szczegóły konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne będą na naszej stronie internetowej od 20 kwietnia 2013 roku.

Partnerem technicznym akcji jest firma Samsung. Wasze zdjęcia i pamiątkowe okładki RW będziemy drukować na urządzeniu wielofunkcyjnym Samsung CLX-3305W.

RW

RW 04/2013  

REKLAMA
}