REKLAMA

I Ty możesz być na okładce RW!

Polska edycja RW po raz pierwszy ogłasza konkurs dla swoich Czytelniczek i Czytelników, w którym główną nagrodą jest profesjonalna sesja fotograficzna i zdjęcie na okładce naszego magazynu! Inauguracja akcji już za tydzień podczas Orlen Warsaw Marathon.

Czytelnik na okładkę RW 2013

Chcesz znaleźć się na okładce "Runner’s World"? Uważasz, że Twoja sylwetka i biegowa historia to najlepszy dowód na to, że kierowanie się - zarówno w treningu, jak i życiu codziennym - zasadami Runner’s World pozwala lepiej żyć i biegać? W takim razie weź udział w naszym konkursie!

Inauguracja naszej akcji odbędzie się 20 kwietnia 2013 roku w Warszawie przed Orlen Warsaw Marathon. Tego dnia, podczas expo przed biegiem, zapraszamy na stanowisko "Runner’s World" przy Stadionie Narodowym. Będziemy tam na Ciebie czekać ze sprzętem fotograficznym i studiem wyposażonym przez firmę Samsung w sprzęt umożliwiający profesjonalny druk. Wykonane zdjęcie Twojej postaci wmontujemy w szablon okładki Runner’s World, a wydruk wręczymy Ci na pamiątkę.

REKLAMA

Jeśli zaś chcesz pojawić się na prawdziwej okładce "Runner's World", zrób kolejny krok i wypełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu "Czytelnik na okładkę RW"!

Zasady konkursu są bardzo proste:

1. Biegaczki i biegacze będą mogli nadsyłać swoje zdjęcia i historie, wysyłając zgłoszenie poprzez formularz konkursowy na naszej stronie internetowej.

2. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 czerwca 2013 roku.

3. W połowie lipca wyłonionych zostanie 10 finalistów, spośród których redakcja "Runner’s World" wybierze laureata konkursu. Swoich faworytów będą mogli wskazać również Czytelnicy RW, biorąc udział w głosowaniu internetowym.

4. Zwyciężczyni bądź zwycięzca konkursu pojawi się na okładce jednego z jesiennych wydań polskiej edycji "Runner’s World".

Szczegóły konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne będą na naszej stronie internetowej od 20 kwietnia 2013 roku.

Partnerem technicznym akcji jest firma Samsung. Wasze zdjęcia i pamiątkowe okładki RW będziemy drukować na urządzeniu wielofunkcyjnym Samsung CLX-3305W.

RW 04/2013  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA