[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Konkurs Biegowe Zdjęcie Roku 2017: oto zwycięzcy!

Czwarta edycja konkursu "Biegowe zdjęcie roku Runner's World" dobiegła końca. Po głosowaniu internautów i obradach redakcyjnego jury spośród wszystkich nadesłanych zdjęć w końcu  wyłonionych zostało 18 prac, których autorzy zasłużenie zdobywają vouchery Up8 na buty do biegania oraz zestawy kosmetyków naturalnych Biolaven.

Biegowe zdjęcie roku 2017

Z roku na roku przekonujemy się coraz bardziej, że bieganie jest niezwykle fotogenicznym sportem, a wśród biegaczy nie brakuje utalentowanych fotografów. Tegoroczny konkurs "Biegowe Zdjęcie Roku" po raz kolejny wzbudził wielkie zainteresowanie, a ilość naprawdę dobrych ujęć sprawiła, że rywalizacja w głosowaniu internautów było bardzo zacięta, a obrady redakcyjnego jury - podobnie jak w poprzednich latach - długie i burzliwe.

Wreszcie jednak dobrnęliśmy do szczęśliwego końca - zapraszamy do obejrzenia galerii najlepszych zdjęć konkursu "Biegowe zdjęcie roku Runner's World 2017". Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy świetnych kadrów oraz zdobycia nagród ufundowanych przez sklep sportowy Up8 oraz markę kosmetyków naturalnych Biolaven, a wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok!

Przy okazji przypominamy, że na wasze fotograficzne wspomnienia z biegania czekamy nie tylko przy okazji "Biegowego zdjęcia roku RW" - w każdym numerze RW wybieramy zdjęcie miesiąca, za które również można zdobyć cenną nagrodę, głównie sprzęt sportowy dla biegaczy oraz książki poświęcone bieganiu. Jeśli chcesz się pochwalić swoją fotką, wyślij ją na adres rw@mpp.pl.

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 17

Tytuł zdjęcia: Rakieta

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 15

Tytuł zdjęcia: Rodzinna synchronizacja

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 13

Tytuł zdjęcia: Po biegu smakuje lepiej

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 11

Tytuł zdjęcia: Zwycięstwo

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 9

Tytuł zdjęcia: Wspólnie można pokonać wszystko

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 7

Tytuł zdjęcia: Nie musisz być wielki, żeby zacząć, ale musisz zacząć, by być wielkim.

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 5

Tytuł zdjęcia: Radość Pasja Motywacja Walka Ambicja

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 3

Tytuł zdjęcia: Zawsze z uśmiechem

REKLAMA

REKLAMA

Biegowe Zdjęcie Roku 2017 Biegowe Zdjęcie Roku 2017 - miejsce 1

Tytuł zdjęcia: Mistrzostwo na czworakach -18. Poznań Maraton

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij