Maratończycy z Poznania trafili na okładkę Runner’s World

Na targach Poznań Sport Fair przed maratonem w stolicy Wielkopolski pojawiła się redakcja RW z całym sztabem ekspertów. Zrobiliśmy Wam setki zdjęć na okładce naszego magazynu. Znajdź się i zobacz, jak wyszli inni.

Poznań Maraton - Czytelnicy na okładce Runner's World Runner's World
Czytelnicy na okładce Runner's World - 15. Poznań Maraton

Przed 15. Poznań Maratonem zorganizowane zostały targi Poznań Sport Fair. To jedna z największych imprez tego typu w kraju. Świadczy o tym liczba wystawców i odwiedzających.

Od 10 do 12 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawił się cały biegowy światek. Nie mogło oczywiście zabraknąć tam ekipy Runner’s World.

Na naszym stanowisku eksperci ze Sportslab przeprowadzali badania wydolnościowe, pomiar tkanki tłuszczowej i tłumaczyli, czym jest efektywny trening. Dietetyk sportowy, Kasia Biłoust z DietoVita, podpowiadała, jak zdrowo się odżywiać. Do Waszej dyspozycji byli redaktorzy magazynu i archiwalne numery tytułów naszego wydawnictwa.

Największą popularnością cieszyła się możliwość zrobienia zdjęcia na makiecie okładki Runner's World. Kolejka nie zmniejszała się ani na moment, a aparat był rozgrzany do czerwoności. W ciągu dwóch dni zrobiliśmy Wam ponad 200 zdjęć.

Zobaczcie, jak wyszliście:

Czytelnicy na okładce RW - część I

Czytelnicy na okładce RW - część II

Czytelnicy na okładce RW - część III

Czytelnicy na okładce RW - część IV

Czytelnicy na okładce RW - część V

Czytelnicy na okładce RW - część VI

Zobacz również:
REKLAMA
}