[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Maratończycy z Poznania trafili na okładkę Runner’s World

Na targach Poznań Sport Fair przed maratonem w stolicy Wielkopolski pojawiła się redakcja RW z całym sztabem ekspertów. Zrobiliśmy Wam setki zdjęć na okładce naszego magazynu. Znajdź się i zobacz, jak wyszli inni.

Poznań Maraton - Czytelnicy na okładce Runner's World Czytelnicy na okładce Runner's World - 15. Poznań Maraton

Przed 15. Poznań Maratonem zorganizowane zostały targi Poznań Sport Fair. To jedna z największych imprez tego typu w kraju. Świadczy o tym liczba wystawców i odwiedzających.

Od 10 do 12 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawił się cały biegowy światek. Nie mogło oczywiście zabraknąć tam ekipy Runner’s World.

REKLAMA

Na naszym stanowisku eksperci ze Sportslab przeprowadzali badania wydolnościowe, pomiar tkanki tłuszczowej i tłumaczyli, czym jest efektywny trening. Dietetyk sportowy, Kasia Biłoust z DietoVita, podpowiadała, jak zdrowo się odżywiać. Do Waszej dyspozycji byli redaktorzy magazynu i archiwalne numery tytułów naszego wydawnictwa.

Największą popularnością cieszyła się możliwość zrobienia zdjęcia na makiecie okładki Runner's World. Kolejka nie zmniejszała się ani na moment, a aparat był rozgrzany do czerwoności. W ciągu dwóch dni zrobiliśmy Wam ponad 200 zdjęć.

Zobaczcie, jak wyszliście:

Czytelnicy na okładce RW - część I

Czytelnicy na okładce RW - część II

Czytelnicy na okładce RW - część III

Czytelnicy na okładce RW - część IV

Czytelnicy na okładce RW - część V

Czytelnicy na okładce RW - część VI

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij