[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Matt Damon i Ben Affleck rekrutują biegaczy do reality show

Akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych. Jeden biegacz (the Runner) i osiem dwuosobowych zespołów (the Chasers).  Zadaniem biegacza jest ucieczka, zaś ścigających - dopadnięcie uciekającego. To charakterystyka “The Runner" - nowego reality show.

Matt Damon, Ben Affleck, The Runner, reality show bieganie Matt Damon i Ben Affleck ruszają z programem "The Runner" / fot. shutterstock.com

Milion dolarów do wygrania i jedno na pozór proste wyzwanie - znaleźć biegacza. Uczestnicy muszą być gotowi na walkę 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez 30 dni. Zadania będą wymagały, np. biegania, wspinaczki, przenoszenia, podnoszenia, jazdy samochodem, rozwiązywania zagadek i długiego okresu bez snu.

Zobacz: Nagranie promujące program The Runner

REKLAMA

Aby zostać Biegaczem: musisz być bystry, twardy, sprawny fizycznie i niezależny. Możesz polegać tylko na sobie. Cechy idealnego Biegacza to: łatwość przystosowywania się, odporność na stres, dobra orientację w terenie, umiejętność planowania.

Aby zostać Ścigającym należy utworzyć dwuosobowy zespół. Razem z partnerem musicie: być towarzyscy, mądrzy i w dobrej formie. Dopóki potraficie ze sobą pracować, walczyć i wygrywać, nieważne, czy jesteście przyjaciółmi, krewnymi czy współpracownikami. Tak organizatorzy przedstawiają wymagania, dla chętnych do wzięcia udziału w castingu. 

Program ma być realizowany od 27 czerwca do końca lipca. Premiera zapowiadana jest na wakacje.

Matt Damon może pochwalić się doświadczeniem biegowym. W lutym tego roku przebiegł Surf City Half Marathon w czasie 1:58:05. Podobno bez przygotowania. 

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij