Matt Damon i Ben Affleck rekrutują biegaczy do reality show

Akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych. Jeden biegacz (the Runner) i osiem dwuosobowych zespołów (the Chasers).  Zadaniem biegacza jest ucieczka, zaś ścigających - dopadnięcie uciekającego. To charakterystyka “The Runner" - nowego reality show.

Matt Damon, Ben Affleck, The Runner, reality show bieganie fot. shutterstock.com
Matt Damon i Ben Affleck ruszają z programem "The Runner" / fot. shutterstock.com

Milion dolarów do wygrania i jedno na pozór proste wyzwanie - znaleźć biegacza. Uczestnicy muszą być gotowi na walkę 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez 30 dni. Zadania będą wymagały, np. biegania, wspinaczki, przenoszenia, podnoszenia, jazdy samochodem, rozwiązywania zagadek i długiego okresu bez snu.

Zobacz: Nagranie promujące program The Runner

Aby zostać Biegaczem: musisz być bystry, twardy, sprawny fizycznie i niezależny. Możesz polegać tylko na sobie. Cechy idealnego Biegacza to: łatwość przystosowywania się, odporność na stres, dobra orientację w terenie, umiejętność planowania.

Aby zostać Ścigającym należy utworzyć dwuosobowy zespół. Razem z partnerem musicie: być towarzyscy, mądrzy i w dobrej formie. Dopóki potraficie ze sobą pracować, walczyć i wygrywać, nieważne, czy jesteście przyjaciółmi, krewnymi czy współpracownikami. Tak organizatorzy przedstawiają wymagania, dla chętnych do wzięcia udziału w castingu. 

Program ma być realizowany od 27 czerwca do końca lipca. Premiera zapowiadana jest na wakacje.

Matt Damon może pochwalić się doświadczeniem biegowym. W lutym tego roku przebiegł Surf City Half Marathon w czasie 1:58:05. Podobno bez przygotowania. 

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}