[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nakręć bieg, wygraj aparat!

Kamera... akcja! Nakręć krótki film, będący relacją z Twoich startów w zawodach lub przedstawiający to, w jaki sposób trenujesz. Twoją miniprodukcję pokażemy na facebookowym profilu RW, a najlepsze z nadesłanych klipów nagrodzimy aparatami Fujifilm!

 
ZASADY KONKURSU

Nakręć krótką relację ze swojego treningu lub startu
»Wyślij swój klip wideo do redakcji Runner's World »Podziel się filmem ze znajomymi na Facebooku
»Zgromadź najwięcej lajków i wygraj nagrodę!

Filmiki mogą być zabawne lub całkiem na serio, pokazujące radość z biegania lub pełne biegowej pasji i włożonego trudu. Wybór należy do Ciebie. Stawiamy na kreatywność i emocje.

Nagranie, trwające nie dłużej niż 2 minuty, wyślij mailem na podany poniżej adres, pisząc w tytule wiadomości "Nakręceni w biegu". Możesz wysłać maksymalnie 3 filmiki.

Po weryfikacji nadesłanego zdjęcia lub klipu w ciągu 48 godzin wrzucimy go na facebookowy profil Runner's World, abyś mógł podzielić się swoim wideo ze znajomymi.

O tym, kto wygra konkurs "Nakręceni w biegu", zdecydują użytkownicy Facebooka - outdoorowe aparaty fotograficzne Fujifilm trafią do autorów tych zdjęć i klipów, które dostaną najwięcej lajków.

 

NAGRODY CZEKAJĄ!

Na laureatów konkursu "Nakręceni w biegu" - autorów 3 najlepszych filmów - czekają outdoorowe aparaty fotograficzne ufundowane przez partnera konkursu - firmę Fujifilm: zwycięzca otrzyma aparat Fujifilm XP150 (wodoodporny do 10 m, wstrząsoodporny do 2 m, 5-krotny zoom optyczny, 14 Mpx sensor FSI-CMOS, nagrywanie filmów Full HD 1080p, wbudowany GPS), a laureaci dwóch kolejnych miejsc - aparaty Fujifilm XP50 (wodoodporny do 5 m, wstrząsoodporny do 1,5 m, 5-krotny zoom optyczny, 14 Mpx sensor FSI-CMOS, nagrywanie filmów Full HD 1080p, zabezpieczenie przed piaskiem).

 

WYŚLIJ SWÓJ KLIP WIDEO TERAZ!

Gotowy do wzięcia udziału w konkursie "Nakręceni w biegu"? Zapoznaj się z regulaminem konkursu, nakręć swój 2-minutowy filmik, prześlij go mailem na adres adam.furyk@mpp.pl, a po opublikowaniu Twojego nagrania na facebookowym profilu RW podziel się nim ze znajomymi!

 

ZOBACZ FILMY JUŻ NADESŁANE NA KONKURS
 

 

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij