Nakręć bieg, wygraj aparat!

Kamera... akcja! Nakręć krótki film, będący relacją z Twoich startów w zawodach lub przedstawiający to, w jaki sposób trenujesz. Twoją miniprodukcję pokażemy na facebookowym profilu RW, a najlepsze z nadesłanych klipów nagrodzimy aparatami Fujifilm!

 
ZASADY KONKURSU

Nakręć krótką relację ze swojego treningu lub startu
»Wyślij swój klip wideo do redakcji Runner's World »Podziel się filmem ze znajomymi na Facebooku
»Zgromadź najwięcej lajków i wygraj nagrodę!

Filmiki mogą być zabawne lub całkiem na serio, pokazujące radość z biegania lub pełne biegowej pasji i włożonego trudu. Wybór należy do Ciebie. Stawiamy na kreatywność i emocje.

Nagranie, trwające nie dłużej niż 2 minuty, wyślij mailem na podany poniżej adres, pisząc w tytule wiadomości "Nakręceni w biegu". Możesz wysłać maksymalnie 3 filmiki.

Po weryfikacji nadesłanego zdjęcia lub klipu w ciągu 48 godzin wrzucimy go na facebookowy profil Runner's World, abyś mógł podzielić się swoim wideo ze znajomymi.

O tym, kto wygra konkurs "Nakręceni w biegu", zdecydują użytkownicy Facebooka - outdoorowe aparaty fotograficzne Fujifilm trafią do autorów tych zdjęć i klipów, które dostaną najwięcej lajków.

 

NAGRODY CZEKAJĄ!

Na laureatów konkursu "Nakręceni w biegu" - autorów 3 najlepszych filmów - czekają outdoorowe aparaty fotograficzne ufundowane przez partnera konkursu - firmę Fujifilm: zwycięzca otrzyma aparat Fujifilm XP150 (wodoodporny do 10 m, wstrząsoodporny do 2 m, 5-krotny zoom optyczny, 14 Mpx sensor FSI-CMOS, nagrywanie filmów Full HD 1080p, wbudowany GPS), a laureaci dwóch kolejnych miejsc - aparaty Fujifilm XP50 (wodoodporny do 5 m, wstrząsoodporny do 1,5 m, 5-krotny zoom optyczny, 14 Mpx sensor FSI-CMOS, nagrywanie filmów Full HD 1080p, zabezpieczenie przed piaskiem).

 

WYŚLIJ SWÓJ KLIP WIDEO TERAZ!

Gotowy do wzięcia udziału w konkursie "Nakręceni w biegu"? Zapoznaj się z regulaminem konkursu, nakręć swój 2-minutowy filmik, prześlij go mailem na adres [email protected], a po opublikowaniu Twojego nagrania na facebookowym profilu RW podziel się nim ze znajomymi!

 

ZOBACZ FILMY JUŻ NADESŁANE NA KONKURS
 

 

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}