[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy start, nowy ja [LIST CZYTELNIKA]

Towarzyszycie mi od początku mojej przygody biegowej, której początek sięga 29 lutego 2016 r. Dla mnie to data wielkich zmian, następujących krok po kroku w moim życiu. Dzięki bieganiu zerwałem z dwoma nałogami: paleniem papierosów i tym groźniejszym – alkoholizmem.

Nowy start, nowy ja [LIST CZYTELNIKA] shutterstock.com

Z perspektywy czasu, choć zdaję sobie z tego sprawę, że jeszcze wszystko jest świeże, widzę, że moje życie nabiera rozpędu. Dzięki bieganiu staję się pewniejszy siebie i nie wstydzę się otwarcie mówić o moim problemie z alkoholem. Życie stało się piękniejsze, odkąd mam czysty umysł. Popełniłem wiele błędów, z których wielu nie da się już naprawić...

Ale teraz tylko bardzo żałuję, że wcześniej nie zacząłem biegać. Dotarło do mnie, ile pięknych chwil w życiu straciłem. Teraz walczę o zmiany. Starty w zawodach na dystansie 5 km i 10 km, pokonanie dwóch półmaratonów w drodze po Koronę Polskich Półmaratonów, własny fanpage na FB BieganieMoje40Plus i blog o tym samym tytule to mała realizacja celów i marzeń. Rodzą się nowe pomysły i nowe wyzwania. Obecnie zaczynam przygotowania do półmaratonu w Grodzisku Wielkopolskim. Bieganie uratowało mi życie.

REKLAMA

Czytając Runner’s World i startując w Polsce, czuję się częścią wielkiej biegowej rodziny. Dzięki, że jesteście.

RW 05/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij