Program "O co biega?" wraca na antenę Canal+ Sport

Wyjaśniać "o co biega" na platformie nc+ będzie Marcin Rosłoń. Dziennikarz obiecuje zapewnić czas antenowy rozmowami z ludźmi z biegowego światka i dostarczyć dużo porad nie tylko dla początkujących.

Marcin Rosłoń, o co biega, canal+ materiały prasowe
materiały prasowe

Program w całości będzie poświęcony rekreacyjnemu i zawodowemu uprawianiu biegania. „O co biega?” wypełnią nowinki oraz praktyczne porady dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem, jak również tych, których poziom zaawansowania jest wyższy.

Wraz z ekspertami Marcin Rosłoń – pomysłodawca i autor programu - oraz współpracujący z nim przy tym magazynie Tomasz Lipiński i Wiktoria Ozga, podpowiedzą jak przygotować się do biegania, dobrać odpowiedni sprzęt, a także zorganizować trening.

Program wypełnią rozmowy i praktyczne porady osób, których konsultacja będzie przydatna w każdym aspekcie związanym z tą dyscypliną. Nie zabraknie również ciekawostek i rozmów ze sportowcami oraz znanymi osobami, którzy opowiedzą o swojej pasji do biegania.

– Wiosna to idealny moment, żeby rozpocząć bieganie albo walczyć o nowe rekordy życiowe. W programie „O co biega?" będziemy widzom w tym pomagać. Każdy biegacz, na każdym poziomie zaawansowania, znajdzie coś dla siebie. Bieganie jest przecież tylko nasze. Tworzymy podczas biegów setki, tysiące jednoosobowych zespołów. My też się cały czas uczymy biegania. A kochamy je bez końca. Za przyjemność, endorfiny, powietrze, możliwość przesuwania własnych granic. Biegajmy razem! – zachęca Marcin Rosłoń, dziennikarz nc+.

Magazyn „O co biega?” będzie emitowany na antenie CANAL+ Sport w co drugą środę o godz. 19:30. Widzowie dowiedzą się wszystkiego, co w tym sporcie najważniejsze.

Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 18 marca. Program będzie miał swój fanpage na Facebooku, gdzie znaleźć będzie można m.in. dodatkowe materiały, zestawy ćwiczeń oraz zapowiedzi kolejnych odcinków.

RW

REKLAMA
}