[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Rodzice, biegajcie z dziećmi! [LIST CZYTELNICZKI]

Czasem wystarczy jeden nowy impuls, by na nowo odkryć radość ze starego hobby. Nasza Czytelniczka, Malina, przekonuje, że taką iskrą były dla niej dzieci, dzięki którym znów w pełni cieszy się bieganiem.

Dlaczego warto biegać z dziecmi? Bieganie z dzieckiem może pomóc Ci odzyskać dawny zapał do treningów - a na pewno całkowicie je odmieni (fot. shutterstock.com).

Moja przygoda z bieganiem zaczęła się ponad 8 lat temu. Wkręciłam się na całego i już w pierwszym roku przebiegłam trzy półmaratony i maraton. Wszystko zmieniło się 3 lata temu, gdy zostałam mamą. Ciężko było wrócić, a jak już odzyskałam względnie dobrą kondycję, okazało się, że jestem w kolejnej ciąży.

Moi dwaj synkowie są cudowni, kochani, ale wyjście na trening było bardzo trudne. Po prostu nie miałam z kim ich zostawić: mąż pracował na zmiany, często miał nadgodziny. W końcu, gdy młodszy synek skończył 10 miesięcy, udało mi się męża namówić na porządny biegowy wózek (radzę nie oszczędzać w tej kwestii) i odkrywam teraz zupełnie nowe oblicze biegania!

REKLAMA

Jak biegać z dziećmi? Zobacz tutaj: Dzieci a bieganie. Jaki trening dla małych biegaczy?

Cudowne, uwalniające, gdzie nie liczy się już tak bardzo dystans czy czas, ale to, że mogę wyjść pobiegać z synami, mogę im dawać dobry przykład i wspólnie spędzamy czas. A oni uwielbiają mi towarzyszyć. Starszy, teraz 2,5-letni, jak tylko powiem, że idziemy biegać, pomaga mi przymocować kółko, od razu wsiada do wózka i woła brata. To bezcenne chwile spędzone razem.

Biegnę i słyszę: „Mamo, koparka!”, „Mamo, pociąg!”, a już najwspanialsze, gdy krzyczy: „Mamo, dasz radę!”. Uwielbiam ten rodzaj treningów – bez tzw. spiny, na luzie, pełen radości. Dzięki temu na nowo odkryłam piękno biegania.

Pozdrawiam, Malina

RW 9-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij