Weź udział w globalnym badaniu biegaczy RW!

Polska edycja Runner's World oraz 17 zagranicznych wydań RW zapraszają Cię do RW Global Survey 2014 - największego w historii badania biegaczy. Weź w nim udział, by już wkrótce dowiedzieć się, jak biegamy w Polsce, a jak biega się w innych częściach świata.

RW
rys. RW

Od jak dawna biegasz? Jakie dystanse pokonujesz na treningach? Czy startujesz w zawodach? Jak uzupełniasz energię podczas biegania? W jakich butach biegasz? Czy przydarzyła Ci się ostatnio kontuzja? Czy używasz aplikacji treningowych?

To tylko niektóre z ponad 40 pytań, które czekają na Ciebie w Runner’s World Global Survey 2014 - największym ogólnoświatowym badaniu biegaczy, jakie kiedykolwiek zostało zorganizowane. Dzięki dotarciu do rzeszy ponad 5 milionów Czytelników wszystkich 18 edycji naszego magazynu, ukazujących się w 23 krajach świata, oraz wielokrotnie liczniejszej grupy internautów odwiedzających strony RW, możemy w ten sposób uzyskać najbardziej obiektywne i wiarygodne informacje o biegaczach z bardzo dalekich nawet zakątków ziemskiego globu.

Po co to wszystko? Opierając się na tych statystykach, będziemy mogli między innymi ustalić, co nas - biegaczy z różnych krajów - łączy, a co dzieli, odkryć źródła naszej pasji i motywacji do biegania, lepiej zrozumieć nasze biegowe plany i cele oraz określić poziom naszego biegowego zaangażowania i zaawansowania. Krótko mówiąc, stworzyć profil biegaczy w poszczególnych krajach, w których wydawany jest Runner's World.

Ale zgromadzone dane pozwolą nam nie tylko lepiej poznać i porównać biegaczy z różnych krajów i kontynentów. Zestawimy je również z wynikami RW Global Survey przeprowadzonego w 2011 roku. Nawet bez rezultatów tegorocznego badania wiemy na pewno, że w ciągu tych 3 lat popularność biegania na całym świecie wzrosła. Jak silny jest jednak ten trend i co z tego wynika? Dowiemy się już wkrótce…

Jeszcze raz zapraszamy do wzięcia udział w naszym badaniu, które jest całkowicie anonimowe. Choć pytań jest sporo, wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 5 minut (w każdej chwili wypełnianie formularza można przerwać i wrócić do niego później). Z góry dziękujemy za poświęcony czas i uczciwe odpowiedzi :)

 

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}