[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Weź udział w globalnym badaniu biegaczy RW!

Polska edycja Runner's World oraz 17 zagranicznych wydań RW zapraszają Cię do RW Global Survey 2014 - największego w historii badania biegaczy. Weź w nim udział, by już wkrótce dowiedzieć się, jak biegamy w Polsce, a jak biega się w innych częściach świata.

rys. RW

Od jak dawna biegasz? Jakie dystanse pokonujesz na treningach? Czy startujesz w zawodach? Jak uzupełniasz energię podczas biegania? W jakich butach biegasz? Czy przydarzyła Ci się ostatnio kontuzja? Czy używasz aplikacji treningowych?

To tylko niektóre z ponad 40 pytań, które czekają na Ciebie w Runner’s World Global Survey 2014 - największym ogólnoświatowym badaniu biegaczy, jakie kiedykolwiek zostało zorganizowane. Dzięki dotarciu do rzeszy ponad 5 milionów Czytelników wszystkich 18 edycji naszego magazynu, ukazujących się w 23 krajach świata, oraz wielokrotnie liczniejszej grupy internautów odwiedzających strony RW, możemy w ten sposób uzyskać najbardziej obiektywne i wiarygodne informacje o biegaczach z bardzo dalekich nawet zakątków ziemskiego globu.

REKLAMA

Po co to wszystko? Opierając się na tych statystykach, będziemy mogli między innymi ustalić, co nas - biegaczy z różnych krajów - łączy, a co dzieli, odkryć źródła naszej pasji i motywacji do biegania, lepiej zrozumieć nasze biegowe plany i cele oraz określić poziom naszego biegowego zaangażowania i zaawansowania. Krótko mówiąc, stworzyć profil biegaczy w poszczególnych krajach, w których wydawany jest Runner's World.

Ale zgromadzone dane pozwolą nam nie tylko lepiej poznać i porównać biegaczy z różnych krajów i kontynentów. Zestawimy je również z wynikami RW Global Survey przeprowadzonego w 2011 roku. Nawet bez rezultatów tegorocznego badania wiemy na pewno, że w ciągu tych 3 lat popularność biegania na całym świecie wzrosła. Jak silny jest jednak ten trend i co z tego wynika? Dowiemy się już wkrótce…

Jeszcze raz zapraszamy do wzięcia udział w naszym badaniu, które jest całkowicie anonimowe. Choć pytań jest sporo, wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 5 minut (w każdej chwili wypełnianie formularza można przerwać i wrócić do niego później). Z góry dziękujemy za poświęcony czas i uczciwe odpowiedzi :)

 

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij