[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zmieniam (się) na dobre [LIST CZYTELNICZKI]

8 miesięcy temu zrzuciłam 25 kg. Moja przygoda z siłownią i sportami nie skończyła się na spaleniu zbędnego tłuszczyku. Zaczęłam pływać, zapisałam się na gimnastykę akrobacyjną, regularnie chodziłam na siłownię i… rozpoczęłam przygodę z bieganiem!

Zmieniam (się) na dobre [LIST CZYTELNICZKI] fot. arch. prywatne

Szybko uświadomiłam sobie, że to mój ulubiony sport. Przez ostatnie 8 miesięcy poznawałam tajniki biegania: od techniki, nad którą pracowałam, przez rozciąganie, do diety biegacza. Pokonałam ponad 300 km w terenie i pewnie drugie tyle na bieżni, cały czas przesuwając granicę swoich możliwości.

Najważniejsze, że poczułam się pewna siebie w tym, co robię. 8 października przebiegłam pierwszy półmaraton! Miałam przyjemność wystartować w London Royal Half Marathon i ukończyć go w 1:53 h. Udało mi się też zebrać 2500 zł i przekazać je fundacji charytatywnej. W kwietniu planuję wystartować w Marathon des Stables – duże wyzwanie. Trzymajcie kciuki!

REKLAMA

Zobacz też: Nowy start, nowy ja {LIST CZYTELNIKA]

P.S. „Runner’s World” pomógł mi w przygotowaniach do pierwszego startu i bardzo mnie zmotywował. Jednej tylko rzeczy nie dopięłam na ostatni guzik, a raczej nie włożyłam na stopy… W całym tym zawirowaniu i ekscytacji startowej nie mogłam zdecydować się na odpowiednie buty. Półmaraton przebiegłam w takich za 30 zł, kupionych na jednym z bazarków. Następny obiecuję przebiec już w profesjonalnych.

RW 12/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij