[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PROMOCJA


Dynafit Athletic Mountaineering:
sprzęt nie do zdarcia jak Ty
Trail running to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających rodzajów biegania. Skaliste, śliskie ścieżki i zdradliwe górskie strumienie, strome podejścia na szczyty i karkołomne zbiegi w doliny, do tego zmieniająca się w mgnieniu oka pogoda - to wszystko oznacza, że musisz na czekającą Cię przygodę przygotować nie tylko swoje mięśnie, płuca i psychikę, ale też ekwipunek. To pierwsze zależy od Ciebie, w tym drugim pomoże Ci niezawodny sprzęt z kolekcji Athletic Mountaineering, którą dla ambitnych miłośników biegania po górach przygotował na sezon letni Dynafit.
Dynafit Athletic Mountaineering - kolekcja na sezon letni 2020

Dynafit Athletic Mountaineering dla kobiet: szybko, modnie i prosto na szczyt

Jeśli chcesz się przekonać, jak bardzo przeterminowane jest określenie „słaba płeć”, wybierz się w góry - tam kobiety pokazują, na co je naprawdę stać. Czerpiąc z tego inspirację, DYNAFIT stworzył kolekcję Athletic Mountaineering dla kobiet, które kochają stawiać czoła górskim wyzwaniom.

Dynafit Athletic Mountaineering - kolekcja na sezon letni 2020

Dynafit Athletic Mountaineering dla mężczyzn: kolekcja dla zdobywców gór

Bieganie po górach, które jeszcze niedawno było domeną garstki zapaleńców, stało się pasją tysięcy biegaczy. Dzisiaj nikogo już nie dziwi widok zwinnych jak kozice i sprawnych jak śnieżne pantery sportowców. Dla takich właśnie pasjonatów górskiego biegania DYNAFIT stworzył kolekcję Athletic Mountaineering.

Dynafit Athletic Mountaineering - kolekcja na sezon letni 2020

Dynafit Trail Running 2020: sprzętowe „must have” dla biegaczy górskich

Jeśli chcesz w górach dać z siebie wszystko, potrzebujesz nie tylko znakomitej formy i odpowiedniego obuwia, ale też wysokiej klasy technicznej odzieży i lekkiego sprzętu, który dotrzyma Ci kroku zarówno na męczących podbiegach, jak i podczas dynamicznego zbiegania.

Buty Dynafit: te modele dotrzymają Ci kroku w górach w 2020 roku

Dynafit Trail Running 2020: te buty dotrzymają Ci kroku w górach

Szukasz wysokiej klasy butów do trail runningu, które bez problemów poradzą sobie w każdych warunkach i w najtrudniejszym nawet terenie? Na sezon wiosna-lato 2020 DYNAFIT przygotował kolekcję obuwia o mocno sportowym charakterze do każdego rodzaju biegania po górach.