[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
RW Camp

Chcesz trenować z Runner’s World? To możliwe! Już w sierpniu organizujemy kolejny obóz biegowy RW w Szklarskiej Porębie!

Partnerzy akcji:

Dynafit Philips Interferie

Zbuduj formę z Runner's World

Treningi pod okiem najlepszych trenerów biegowych, wykłady i zajęcia z techniki biegania, świetna atmosfera – czekają na Ciebie!

Data obozu: 8-12 sierpnia 2018 r.

Ilość miejsc: ograniczona!


Dostaniesz od nas:

  • profesjonalną kamizelkę biegową
  • noclegi w Interferie Sport Hotel Bornit
  • pełne wyżywienie
  • transfery na miejsca treningów
  • dwa specjalistyczne treningi dziennie
  • konsultacje trenerskie
  • indywidualne programy dietetyczne
  • masaż sportowy
  • bezpłatny wstęp do aquaparku
  • wykłady z technik biegowych

Partnerami akcji są:

Dynafit

DYNAFIT to ekspert w dziedzinie wytrzymałościowych sportów górskich, który swoimi innowacyjnymi produktami wspiera ambitnych biegaczy i skiturowców w realizacji sportowych celów.

Philips

Technologia miksowania ProBlend 3D zastosowana w szybkoobrotowych blenderach Philips Avance sprawia, że uwalniane są duże ilości składników odżywczych łatwo przyswajalnych przez Twój organizm.

Runner's World Camp 2018

RW Camp 2018: Obóz treningowy z Runner's World - szczegóły oferty

Chcesz zbudować formę z Runner’s World? To możliwe! Już w sierpniu organizujemy kolejny obóz biegowy RW! Treningi pod okiem znakomitych trenerów biegowych, spotkania z elitą, wykłady i zajęcia z techniki biegania, świetna atmosfera i nowe przyjaźnie - czekają na Ciebie!

Philips Avance: moc witamin i minerałów w super koktajlach

Nowe blendery Philips Avance blendują składniki o 50% dokładniej w porównaniu do poprzedniego blendera Philips Avance. Moc 1400 W, szybkość 35 000 obr./min i technologia ProBlend 6 3D są świetną motywacją do przygotowywania smacznych koktajli i spożywania większej ilości warzyw i owoców. Przekonaj się sam!

Dynafit Limit.Less: bez ograniczeń, bez kompromisów

Ile łącznie waży wszystko, czego potrzebujesz w góry na lato 2018? 1500 gramów. W ramach kampanii Limit.Less specjalizująca się w górskich sportach wytrzymałościowych marka DYNAFIT przedstawia ultralekki zestaw na górskie biegowe przygody wpisujący się w motto "mniej znaczy więcej".

Interferie Sport Hotel Bornit

Interferie: biegaj i wypoczywaj w Szklarskiej Porębie!

Wspaniałe krajobrazy, tysiące kilometrów doskonale przygotowanych górskich tras oraz komfortowy wypoczynek w INTERFERIE Sport Hotel Bornit. Wszystko to sprawia, że w Szklarskiej Porębie dobrze czują się nie tylko rowerzyści, triathloniści czy narciarze biegowi, ale przede wszystkim biegacze.