RW Camp

Chcesz trenować z Runner’s World? To możliwe! Już pod koniec września organizujemy kolejny obóz biegowy RW w Szklarskiej Porębie!

Zapisz się teraz

Partnerzy akcji:

Kneipp Repeat Dynafit Ssang Yong Interferie

Zbuduj formę z Runner's World

Treningi pod okiem najlepszych trenerów biegowych, wykłady i zajęcia z techniki biegania, świetna atmosfera – czekają na Ciebie!

Data obozu: 29 września - 03 października 2021 r.

Ilość miejsc: ograniczona!


Dostaniesz od nas:

 • koszulkę techniczną Dynafit
 • noclegi w Interferie Sport Hotel Bornit
 • pełne wyżywienie
 • testowanie butów biegowych Dynafit z opcją wykupu z 50% rabatem
 • badanie Foot ID
 • tlenowa próba wysiłkowa
 • dwie sesje treningowe dziennie
 • konsultacje trenerskie
 • indywidualne konsultacje dietetyczne
 • indywidualne konsultacje treningowe
 • wykłady Akademii RW
 • pakiet sponsorski

Partnerami akcji są:

Kneipp

KNEIPP to stworzone w harmonii z naturą kosmetyki pielęgnacyjne na bazie ekstraktów roślinnych, które pozwolą każdemu biegaczowi w odpowiedni sposób zadbać o swoje stopy.

Dynafit

DYNAFIT to ekspert w dziedzinie wytrzymałościowych sportów górskich, który swoimi innowacyjnymi produktami wspiera ambitnych biegaczy i skiturowców w realizacji sportowych celów.

RW Camp 2021: obóz biegowy klasy premium!

Chcesz zbudować formę z Runner’s World? Fantastycznie! Miesiąc po wakacjach organizujemy obóz biegowy RW! Treningi prowadzone przez świetnych szkoleniowców, zajęcia z techniki biegania, wykłady i konsultacje z dietetykiem i innymi ekspertami, specjalistyczne badania, goście specjalni, świetna atmosfera - to wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie!

Kneipp: pielęgnacja, na którą zasługują stopy biegaczy

Stopy i ich pielęgnacja to kolejne - obok sportowych - wyzwanie, z jakim przychodzi mierzyć się biegaczom. Pokonują one bowiem o wiele więcej kilometrów i robią o wiele więcej kroków, niż przeciętne stopy osób niebiegających. Należy im się więc szczególna troska, dbałość o kondycję skóry oraz dobra, regularna pielęgnacja przez cały rok.

Repeat Powder Food: zbilansowany posiłek w jednym koktajlu

Koktajle Repeat to dzieło polskiej marki, która w odpowiedzi na wyzwania współczesnego świata, stworzyła produkt spełniający wszystkie żywieniowe potrzeby człowieka. Powstały one z myślą o tych, którzy codziennie stawiają czoła wyzwaniom, łącząc pasję i wytrwałość w dążeniu do celu, oraz lubią cieszyć się pozytywną energią.

Dynafit Ultra 50 GTX: wierny towarzysz Twoich górskich treningów

Na górskich szlakach ma czegoś takiego jak zła pogoda – są tylko nieodpowiednie buty. Z najnowszymi Ultra 50 GTX z jesiennej kolekcji Dynafit żadna trasa nie będzie zbyt daleka i zbyt trudna dla miłośników trailu, nawet w deszczu i błocie. 

SsangYong Rexton: zawodnik z charyzmą

Czym wyróżnia się Rexton 2021, czyli najnowsza wersja popularnego modelu SsangYong? To solidny zawodnik z charyzmą, który będzie nieodłącznym towarzyszem Twoich podróży w każdych warunkach. O zaletach tego samochodu przekonają się już wkrótce uczestnicy obozu RW Camp 2021.

Interferie: biegaj i wypoczywaj w Szklarskiej Porębie!

Wspaniałe krajobrazy, tysiące kilometrów doskonale przygotowanych górskich tras oraz komfortowy wypoczynek w INTERFERIE Sport Hotel Bornit. Wszystko to sprawia, że w Szklarskiej Porębie dobrze czują się nie tylko rowerzyści, triathloniści czy narciarze biegowi, ale przede wszystkim biegacze.