RW Camp

Chcesz trenować z Runner’s World? To możliwe! Już w maju organizujemy kolejny obóz biegowy RW w Szklarskiej Porębie!

Partnerzy akcji:

Kneipp Sportofino Interferie

Zbuduj formę z Runner's World

Treningi pod okiem najlepszych trenerów biegowych, wykłady i zajęcia z techniki biegania, świetna atmosfera – czekają na Ciebie!

Data obozu: 11 maja - 15 maja 2022 r.

Ilość miejsc: ograniczona!


Dostaniesz od nas:

  • koszulkę techniczną firmy On Running
  • noclegi w Interferie Sport Hotel Bornit
  • pełne wyżywienie
  • badanie Foot ID
  • tlenowa próba wysiłkowa
  • dwie sesje treningowe dziennie
  • konsultacje trenerskie
  • indywidualne konsultacje dietetyczne
  • wykłady Akademii RW
  • pakiet sponsorski

Partnerami akcji są:

Kneipp

KNEIPP to stworzone w harmonii z naturą kosmetyki pielęgnacyjne na bazie ekstraktów roślinnych, które pozwolą każdemu biegaczowi w odpowiedni sposób zadbać o swoje stopy.

Sportofino

S’PORTOFINO to multibrand stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Wśród ponad 100 marek premium biegacze znajdą między innymi: On Running, Dynafit, Hoka One One, Brooks, Altra, Compressport.

On Running Cloudvista: szwajcarska precyzja w terenie

Czasami podczas wypadów w teren przydaje się szwajcarski scyzoryk. W czasie biegowych wypraw bezdrożami lepiej sprawdzą się szwajcarskie buty On Running Cloudvista - przynajmniej tych nieco krótszych. Przetestowaliśmy ten model podczas obozu biegowego RW Camp 2022 na trasach wokół Szklarskiej Poręby.

S'portofino: tu znajdziesz swoje buty trailowe

Od dawna biegasz po lesie lub innych mniejszych lub większych bezdrożach? A może chcesz porzucić asfaltowe trasy i wyznaczyć własne ścieżki w dzikim terenie? Aby taki trening sprawiał Ci jeszcze większą przyjemność, na każdym etapie trailowej przygody konieczne są odpowiednie buty biegowe, które zapewnią bezpieczeństwo i stabilność każdego kroku. Takie właśnie obuwie z najwyższej półki znajdziesz w sklepie S'portofino.

RW Camp 2022 by Kneipp: sztuka transformacji biegacza

Bieganie jest proste. Ale może dawać jeszcze więcej frajdy, jeśli na swojej drodze trafisz na ludzi, którzy pokażą Ci, jak biegać lepiej, szybciej i zdrowiej, a dodatkowo dadzą Ci jeszcze mocnego motywacyjnego kopa do dalszego trenowania. Dokładnie jak na RW Camp 2022 by Kneipp.

RW Camp 2022: obóz biegowy klasy premium!

Chcesz zbudować formę z Runner’s World? Fantastycznie! Już w maju organizujemy wiosenny obóz biegowy RW! Treningi prowadzone przez świetnych szkoleniowców, zajęcia z techniki biegania, wykłady i konsultacje z dietetykiem i innymi ekspertami, specjalistyczne badania, goście specjalni, świetna atmosfera - to wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie!

Zadbaj o stopy z Kneipp, by niosły Cię daleko

Stopy to podstawa biegania, ale przede wszystkim to podstawa naszego ciała. To dla nich wybieramy najlepsze buty biegowe z amortyzacją odpowiednią dla pokonywanego dystansu i podłoża, po jakim biegamy. Wiemy, że mają wpływ na biomechanikę biegu, a zaburzenia w ich ułożeniu mogą skutkować napięciami, dolegliwościami bólowymi i kontuzjami. Jak zatem dbać o stopy i jak je pielęgnować? Co sami możemy robić dla naszych stóp?

Interferie: biegaj i wypoczywaj w Szklarskiej Porębie!

Wspaniałe krajobrazy, tysiące kilometrów doskonale przygotowanych górskich tras oraz komfortowy wypoczynek w INTERFERIE Sport Hotel Bornit. Wszystko to sprawia, że w Szklarskiej Porębie dobrze czują się nie tylko rowerzyści, triathloniści czy narciarze biegowi, ale przede wszystkim biegacze.

}